شناسه خبر: 8252

رییس راه و شهرسازی آستانه‌اشرفیه:

۲۴۰هزار مترمربع برف‌روبی انجام شده است

رییس راه و شهرسازی آستانه اشرفیه با بیان اینکه تاکنون ۲۴۰ هزار مترمربع برف روبی در این شهرستان انجام شده است، گفت: نمک پاشی و برف روبی از خیابان های اصلی و فرعی این شهرستان همچنان ادامه دارد. رییس راه و شهرسازی آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه تاکنون ۲۴۰ هزار مترمربع برف روبی در این شهرستان […]

رییس راه و شهرسازی آستانه اشرفیه با بیان اینکه تاکنون ۲۴۰ هزار مترمربع برف روبی در این شهرستان انجام شده است، گفت: نمک پاشی و برف روبی از خیابان های اصلی و فرعی این شهرستان همچنان ادامه دارد.

رییس راه و شهرسازی آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه تاکنون ۲۴۰ هزار مترمربع برف روبی در این شهرستان انجام شده است، گفت: نمک پاشی و برف روبی از خیابان های اصلی و فرعی این شهرستان همچنان ادامه دارد.
به گزارش آستان‌خبر به نقل ز ایرنا، فرهاد دلدار، با بیان اینکه شهروندان در روزهای پس از برف مراقب یخ زدگی خیابان ها و معابر باشند، گفت: طی روز گذشته تاکنون عملیات سنگ و نمک پاشی در سطح ۴۰ مترمکعب از جاده های اصلی و فرعی این شهرستان انجام گرفته است.

وی ارتفاع برف در این شهرستان را ۴۵ سانتی متر عنوان کرد و یادآور شد: در زمان حاضر تمامی نیروها و امکانات این اداره به منظور مقابله با هرگونه بحران احتمالی در صورت شدت بارش برف آماده است.

وی گفت: هم اکنون تمامی مسیرهای اصلی در سطح مناطق شهری و روستائی این شهرستان باز است و عبور و مرور در آنها جریان دارد.

وی از رانندگان این شهرستان خواست در صبحگاه و شامگاه به دلیل یخ زدگی جاده ها حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان آستانه‌اشرفیه
تبلیغ
تبلیغ
ads2