لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=73288 شناسه خبر: 73288

شعار دفاع مقدس عدم سازش با کشورهای غربی است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه یکی از شعارهای دوران دفاع مقدس را سازش‌ناپذیری در مقابل دشمن دانست و گفت: مقام معظم رهبری معتقدند شعار اصلی هشت سال دفاع مقدس سازش‌ناپذیری در مقابل فشار تحریم است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه اربعین زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی است، اظهار کرد: مردم با حضور در راهپیمایی اربعین عظمت ملت مسلمان و‌ شیعیان را نشان داده و به جهانیان امام حسین (ع) را معرفی کرده و زمینه‌ساز تمدن اسلامی است.

وی با اشاره به حملات انصار الله یمن به تأسیسات نفتی رژیم آل سعود گفت: با این حمله، کشورهای غربی دچار سردرگمی شدند که چطور رادارهای پیشرفته، پهپادهای یمنی را شناسایی نکرده و برای جلوگیری از تحقیر نشدن اعلام می‌کنند این کار توسط ایران انجام‌شده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه کشورهای غربی هیچ سندی مبنی بر دخالت ایران در حمله به تأسیسات نفتی رژیم آل سعود ندارد، تصریح کرد: آمریکا بعدازاین اتفاق گفته که این حمله کار ایران بوده زیرا ارتش یمن توانایی چنین کاری را ندارد ولی وقتی خبرنگاران از وزیر خارجه آمریکا خواهان ارائه مدرک در این خصوص بودند از انجام این کار خودداری کرد.

طیبی با انتقاد از کشورهای حامی حقوق بشر در خصوص اتفاقات کشور یمن افزود: جامعه جهانی حمله انصار الله را به تأسیسات نفتی محکوم کرده و می‌گویند شما نباید از خود در مقابل متجاوزان دفاع کنید و این نشان‌دهنده بی‌رحم بودن کشورهای غربی است زیرا کشور یمن در یک قحطی به سر می‌برد.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا جرئت حمله نظامی به جمهوری اسلامی را ندارد، خاطرنشان کرد: بعد از اتفاقات یمن و حمله به عربستان، دولتمردان آمریکایی این حمله را کار ایران دانسته و در سخنرانی‌ها از پاسخ قاطع به این حمله خبر دادند ولی بعد از مدتی به‌اشتباه خود پی برده و صحبت از تحریم علیه ایران کردند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه یکی از شعارهای دوران دفاع مقدس را سازش‌ناپذیری در مقابل دشمن دانست و گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در درس خارج از فقه صحبت از عدم مذاکره با مقامات آمریکایی در هر سطحی کردند زیرا معتقدند شعار اصلی هشت سال دفاع مقدس سازش‌ناپذیری در مقابل فشار تحریم است.

وی با بیان اینکه برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی باعث ایجاد امید در جامعه شده است، افزود: مردم از مسؤولین انتظار دارند در مقابل مفسدین اقتصادی ایستادگی کرده و با آنان برخورد جدی کنند که خوشبختانه تاکنون این امر توسط رئیس جدید قوه قضائیه انجام‌شده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه، با درخواست از وزارت آموزش‌وپرورش در خصوص توجه به سند تحول بنیادین در مدارس بیان کرد: آموزش‌وپرورش محل تربیت دانش آموزان برای آینده کشور است لذا باید مسؤولین با محوریت سند تحول بنیادین و کار خود را آغاز کرده و پرداخت مطالبات فرهنگیان را در دستور کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2