لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72685 شناسه خبر: 72685

طرح توسعه حرم باید دارای مجری طرح شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با اذغان به اینکه پروژه طرح توسعه حرم باید دارای مجری شود، گفت: برای پیشرفت در یک پروژه باید برای آن طرح مجری و هئیت اجرایی تعیین شود تا بتوان هریک وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سید محمد پژمان امروز در بازدید از طرح توسعه حرم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح توسعه حرم بسیار می تواند به پیشرفت شهرستان آستانه اشرفیه کمک کند، اظهار شد کرد: آستانه اشرفیه دارای ظرفیت بسیار خوبی در حوزه گردشگری و مذهبی است که باید مرد تاکید قرار گیرد لذا اگر مسوولان به این طرح توجه کنند بسیار برای استانه اشرفیه مفید است.

وی با تاکید بر لزوم تعیین کادر اجرایی قوی برای اجرایی شدن طرح توسعه حرم گفت: تیم شهرداری آستانه بسیار خوب است ولی برای زودتر اجرایی شدن این طرح باید یک تیم و‌ کادری قوی بر روی آن نظاره گر باشند که تاکنون اینگونه بوده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اذغان به اینکه پروژه طرح توسعه حرم باید دارای مجری شود، تصریح کرد: برای پیشرفت در یک پروژه باید برای آن طرح مجری و هئیت اجرایی تعیین شود تا بتوان هریک وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

مهندس پژمان لازمه آرامش را توجه به بافت های فرسوده دانست و افزود: بعضی از مناطق آستانه اشرفیه دارای بافت های فرسوده است که اگر مورد توجه و بازسازی قرار گیرد مردم آن مناطق با ارامش بی زندگی خود ادامه می دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2