لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72603 شناسه خبر: 72603

در ششمین روز از هفته دولت:

افتتاح یک پروژه جهاد کشاورزی در آستانه‌اشرفیه

در ششمین روز از هفته دولت یک کارخانه برنج‌کوبی با میزان سرمایه‌گذاری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ ظهر امروز با حضور مسؤولان استانی، شهرستانی و فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه از یک پروژه جهاد کشاورزی با میزان اعتبار یک میلیارد رو ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

در این کارخانه برنج‌کوبی از ابزارآلات پیشرفته استفاده و برای دوازده نفر اشتغال از جوانان روستای فوشازذه اشتغال ایجاد شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان گیلان وابسته به صنعت کشاورزی است، اظهار کرد: ما در استان گیلان ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کاشت و برداشت محصولات کشاورزی داریم که توجه به آن می‌تواند باعث رشد اقتصادی منطقه شود زیرا اقتصاد گیلان وابسته به کشاورزی و گردشگری است.

کیمیا تنهایی با اشاره تلاش مسؤولان جهاد کشاورزی برای توسعه کشاورزی در استان گیلان گفت: هر چه کشاورزان در آرامش بیشتری به زندگی خود بپردازند کشور و جامعه روبه‌پیشرفت می‌رود به همین دلیل متولیان جهاد کشاورزی تلاش بسیار زیادی برای توسعه کشاورزی در استان انجام دادند.

وی با اذعان به اینکه بخش خصوصی باید به رشد کشاورزی در استان گیلان و آستانه‌اشرفیه کمک کند، تصریح کرد: در این شرایط سخت اقتصادی نقش سرمایه‌گذار بسیار حائز اهمیت است زیرا می‌تواند باعث ایجاد اشتغال در منطقه و شهرستان آستانه‌اشرفیه شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با قدردانی از سرمایه‌گذاری در حوزه برنج در آستانه‌اشرفیه افزود: برنج آستانه در کشور به یک برند تبدیل‌شده و جزو مرغوب‌ترین برنج‌های کشور است که باید موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2