لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72429 شناسه خبر: 72429

باید از جاذبه گردشگری حشمت رود به بهترین نحو استفاده شود

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه با تاکید بر توجه به جاذبه های گردشگری آستانه اشرفیه گفت: آستانه اشرفیه یک ظرفیت بسیار خوب به نام حشمت رود دارد که باید از آن برای جذب گردشگر استفاده شود به همین دلیل شروع به بوستان سازی جنب رود خانه حشمت رود کردیم و هزار و ۵۰۰ متر را کف پوش و نور پردازی بسیار زیبا انجام خواهیم داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ اسماعیل تیغ نورد جلالی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته آستانه اشرفیه در مسجد جامعه این شهرستان با بیان اینکه در جشنواره ورزشی شب گذشته مردم استقبال بسیار خوبی کردند، اظهار کرد: باید فرهنگ و محصولات استانه اشرفیه را به دیگر مردمان کشور نشان دهبم و بهترین کار برای انجام اینکار برگزاری چنین مسابقاتی است.

وی با اشاره به شروع نهضت آسفالت در آستانه اشرفیه گفت: باید تمام نقاط استانه اشرفیه از عدالت عمرانی یکسانی برخوردار شوند و در این خصوص سی و چهار هزار متر از زمین های این شهر را آسفالت کردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه لوله گزاری باعث دفع اب های سطحی می شود، تصریح کرد: لوله گزاری در سطح شهر بسیار برای ما هزینه بردار است و مردم باید در انجام این کار به ما کمک کنند که خوشبختانه تاکنون این چنین بوده و در خیابان اهل بیت مشغول انجام این کار هستیم.

تیغ نورد با تاکید بر توجه به جاذبه های گردشگری آستانه اشرفیه افزود: آستانه اشرفیه یک ظرفیت بسیار خوب به نام حشمت رود دارد که باید از آن برای جذب گردشگر استفاده شود به همین دلیل شروع به بوستان سازی جنب رود خانه حشمت رود کردیم و هزار و ۵۰۰ متر را کف پوش و نور پردازی بسیار زیبا انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به لایه روبی در انهار های آستانه اشرفیه گفت: در سیل اخیر کشور نقش لایه بسیار مهم جلوه داده شد زیرا اگر لایه روبی خوب انجام می شد در آن مناطق سیل آسیب کمتری به مردم وارد می کرد، به همین دلیل در جوی و‌ انهارهای استانه اشرفیه لایروبی انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه لازمه حل مشکل خیابان فردوسی انجام کارهای مطالعاتی دانست و افزود: خیابان فردوسی مشکلات عدیده ای به لحاظ طراز و شیب بندی دارد و باید برای حل مشکل این خیابان کارهای مطالعاتی بسیار خوبی انجام شود.

تیغ نورد با بیان اینکه ساخت المان شهدای گمنام آستانه اشرفیه در حال انجام شدن است، اظهار کرد: کشور امنیت و آرامش خود را مدیون خون پاک شهدا است به همین دلیل برای نصب و ساخت المان شهدای گمنام در پارک ساحلی آستانه اشرفیه کارهای بسیار خوبی توسط شهرداری انجام شده است.

وی با اشاره به خانه های روستایی در جذب گردشگر بیان کرد: گیلان دارای فرهنگ و سنت های بسیار غنی و‌قدیمی است که می تواند گردشگران زیادی را جذب کند به همین دلیل در پارک ساحلی با ساخت خانه های روستایی سعی در جذب کردشکر در این شهرستان داریم‌.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه از تفاهم با سرمایه گزار برای طرح توسعه حرم خبر داد و افزود: طرح توسعه حرم بسیار برای مردم این شهرستان مهم است به همین دلیل برای خیابان ۳۵ متری طرح توسعه حرم در تفاهم با سرمایه گذار انجام و به زودی توافق نامه امضا می شود.

تیغ نورد نقش نشاط در جامعه برای توسعه و پیشرفت را بسیار مهم دانست و گفت: مردم و جوانان برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به نشاط، شادابی و‌آرامش دارند و‌ساخت پارک های محلی بسیار به ایجاد نشاط در جامعه کمک می کند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2