لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72427 شناسه خبر: 72427

لازمه رفع مشکلات کشور، کار جهادی دولت است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه لازمه رفع مشکلات کشور را کار جهادی دولت دانست و گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، ایران هم‌اکنون در جایگاه بسیار خوبی قرارگرفته و از فشارهای استکبار عبور کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان دولت نقش مهمی در ایجاد آرامش در جامعه دارد، اظهار کرد: تمام امورات کشور به لحاظ اقتصادی و حوزه اشتغال در دست دولت بوده و دولت باید امورات کشور را به بهترین نحو اداره کند تا جامعه در آرامش زندگی کند.

وی با اشاره به ارکان انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت، جامعه و تمدن اسلامی از ارکان اساسی انقلاب هستند که نشان‌دهنده نقش مهم دولت در انقلاب و تمدن سازی در دنیا است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه دولت نقش بسیار مهمی در تحقق تمدن انقلابی در دنیا دارد، تصریح کرد: تمدن انقلاب اسلامی یعنی تمدن مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و لذا باید این تمدن را در دنیا اجرایی کرد و نقش دولت برای اجرایی کردن این تفکر بسیار مهم است.

طیبی لازمه رفع مشکلات کشور را کار جهادی دولت دانست و افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، ایران هم‌اکنون در جایگاه بسیار خوبی قرارگرفته و از فشارهای استکبار عبور کرده است لذا دولت در این شرایط برای حل مشکلات کشور برای به‌طور جهادی کار کند.

وی با انتقاد از دولت در خصوص مشکلات مدیریتی در بعضی از ارگان‌های دولتی بیان کرد: مهم‌ترین مشکل کشور مدیریتی است و هر جا با محدودیت و‌ مشکل مواجهیم دولت در آنجا به‌طور جهادی و انقلابی عمل‌نکرده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه کار مهم دولت مبارزه با فساد است، خاطرنشان کرد: دولت باید در زیرمجموعه‌های با فساد مبارزه کند نه اینکه از طریق اطلاعات سپاه متوجه فساد در بعضی از ارگان‌های دولت شویم لذا اگر دولت در رابطه با فساد با قوه قضائیه همکاری کند بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

طیبی با درخواست از دولت در خصوص عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تأکید ویژه‌ای به استفاده از جوانان در اداره کشور داشتند ولی وقتی میانگین سنی وزرای دولت ۶۰ سال است و این یعنی به گام دوم انقلاب دولت بی‌توجه است لذا از دولت درخواست دارم در این دو سال به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه کنند.

 وی سازمان خصوصی را نهادی بسیار مهم در حل مشکلات اقتصادی کشور معرفی کرد و افزود: خصوصی‌سازی یعنی جلوگیری از بین رفتن سرمایه یا یک کارخانه و مدیری که در رأس سازمان خصوصی‌سازی قرار می‌گیرد باید اهلیت لازم را داشته و‌ انقلابی باشد نه اینکه به‌محض استعفا بازداشت شود به همین دلیل دولت باید در اداره نهادهای مهم از مدیر انقلابی استفاده کند‌.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2