لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72420 شناسه خبر: 72420

مراسم تکریم و معارفه جانشین بسیج دانشجویی استان گیلان

با حضور مرتضی نورسته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان، مراسم تکریم و معارفه جانشین، معاونت بازرسی و نیروی انسانی سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ طی مراسمی با حضور مرتضی نورسته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان، اقای دکتر ملک علیپور، معاونت بازرسی سپاه قدس گیلان و جمعی از کارکنان این سازمان و دانشجویان مراسم تکریم و معارفه جانشین بسیج دانشجویی استان گیلان برگزار گردید.
در این مراسم از زحمات و خدمات ۸ ساله اقای هادی اصدق پور به عنوان جانشین بسیج دانشجویی استان گیلان، و زحمات چندساله اقایان محمدعلی شیاسی و مهدی فرهمندپور در سمت معاونت بازرسی و نیروی انسانی تقدیر به عمل آمد.
در ادامه مراسم نیز وحید خسرو مرادی، معاونت تربیت اموزش سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان و مسئول گروه شهید اسحاقی به عنوان جانشین بسیج دانشجویی استان معرفی گردید. همچنین آقایان علیرضا اصغرنژاد و نیک سرشت به سمت معاونت بازرسی و نیروی انسانی منصوب شدند.
اقای نورسته ضمن تبریک عیدغدیر و با اشاره به طرح تحول و اعتلای بسیج دانشجویی عنوان کرد: با توجه به عزم جدی سازمان بسیج دانشجویی در راستای اجرای طرح اعتلا و جوانگرایی و واگذاری کارها به جوانان ما از بسیج دانشجویی اغاز کردیم و امیدواریم این اعتماد به جوانان در جامعه نیز نهادینه شود.
همچنین دکتر ملک علیپور نیز با اشاره به سه دهه اخیر بسیج دانشجویی به عنوان دوره های تشکیل، تثبیت و توسعه، دهه چهارم بسیج دانشجویی را دوره تحول و تغییر در بسیج عنوان کرد، دوره ای که بسیج دانشجویی باید بیش از پیش به مهندسی فرهنگی جامعه بپردازد مانند حرکتی که پس از حذف وزارت جهادسازندگی صورت گرفت و با دستور امام خامنه ای، اردوهای جهادی به راه افتاد و باید بارهای بر زمین مانده مشابه را نیز بردارد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2