لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72397 شناسه خبر: 72397

آتش‌سوزی ۳ واحد مسکونی در آستانه‌اشرفیه

رئیس ستاد مدیریت بحران آستانه‌اشرفیه با اشاره به آتش‌سوزی چند واحد مسکونی در ساعات اولیه ظهر امروز گفت: سه منزل در این حادثه آسیب دیدند که با تلاش آتش‌نشانی از سرایت کردن این آتش به دیگر منازل جلوگیری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری گلرودباری با اشاره به آتش‌سوزی چند واحد مسکونی در ساعات اولیه بعدازظهر امروز اظهار کرد: متأسفانه حادثه آتش‌سوزی در ساعت دو بعدازظهر آغاز و مأموران آتش‌نشانی به‌محض اطلاع از حادثه در محل حاضر شدند.

رئیس ستاد مدیریت بحران آستانه‌اشرفیه با اشاره به تعداد منازل آسیب‌دیده در این آتش‌سوزی گفت: سه منزل در این حادثه آسیب دیدند که با تلاش آتش‌نشانی از سرایت کردن آتش به دیگر منازل جلوگیری شد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

وی با اشاره بر عدم اطلاع از علت آتش‌سوزی بیان کرد: این حادثه ابتدا از سقف یکی از منازل آغاز و به دو منزل دیگر سرایت کرد ولی تاکنون علت آن مشخص نبوده و تیم کارشناسی در محل حاضر هستند تا علت را جویا شوند.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با قدردانی از شهرداری‌های دیگر شهرهای استان گیلان افزود: در این حادثه شهرداری‌های لولمان، لاهیجان، کوچصفهان، لشت نشاء، بندرکیاشهر و لنگرود با فرستادن ماشین‌های آتش‌نشانی به آستانه‌اشرفیه کمک بزرگی به اطفا حریق کردند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2