لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72178 شناسه خبر: 72178

پرداخت ۷۷ درصد از مطالبات چای‌کاران کشور

رئیس سازمان چای کشور از پرداخت بخش اعظمی از مطالبات چای‌کاران خبر داد و گفت: ارزش ریالی میزان چای خریداری‌شده از چای‌کاران ۲۵۳ میلیارد تومان بوده که تاکنون ۷۷ درصد از مطالبات این عزیزان معادل ۱۹۴ میلیارد تومان آن را پرداخت کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حبیب جهانساز امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان‌های گیلان و مازندران قطب‌های تولید چای در کشور هستند، اظهار کرد: استان‌های گیلان و مازندران  به دلیل  شرایط زیست‌محیطی و آب و‌ هوایی ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کاشت و برداشت چای دارند که این ظرفیت این  استان‌ها  را به یکی از استان‌های برتر در حوزه چای تبدیل کرده است.

وی با اشاره به میزان چای خریداری‌شده از چای‌کاران گفت: تاکنون ۷۹ هزار تن برگ سبز چای درجه‌یک از چای‌کاران استان‌های گیلان و مازندران خریداری‌شده است.

رئیس سازمان چای کشور با اشاره به میزان چای درجه‌یک خریداری‌شده از چای‌کاران افزود: از ۷۹ هزار تن چای خریداری‌شده از چای‌کاران، ۶۱ درصد آن درجه‌یک و ۳۹ درصد آن درجه‌دو است.

جهانساز از پرداخت بخش اعظمی از مطالبات چای‌کاران خبر داد و بیان کرد: ارزش ریالی میزان چای خریداری‌شده از چای‌کاران ۲۵۳ میلیارد تومان بوده که تاکنون ۷۷ درصد از مطالبات این عزیزان معادل ۱۹۴ میلیارد تومان آن را پرداخت کرده‌ایم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2