لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=72097 شناسه خبر: 72097

تکمیل پل کابلی آستانه‌اشرفیه تا پایان سال ۹۸

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه در تلاشیم روند تکمیل پل کابلی با سرعت بیشتری انجام شود، گفت: ساخت این پل در حال حاضر مشکل فنی ندارد و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ ارسلان زارع امروز در حاشیه بازدید از پل کابلی این شهرستان در گفت‌وگو  با خبرنگاران با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان این نظام هستند، اظهار کرد: آستانه‌اشرفیه شهرستانی شهیدپرور بوده و در همه عرصه‌های نظام حضوری فعال دارند که شایسته بهترین خدمات بوده و در این خصوص گام‌های بسیار خوبی برداشته‌شده است.

وی با عذرخواهی از مردم بابت تأخیر در اجرایی شدن بعضی از پروژه‌ها گفت: مردم از مسؤولین انتظار دارند وقتی قولی داده می‌شود آن قول اجرایی شود و به علت تأخیر در تکمیل پل کابلی از همه مردم این شهرستان عذرخواهی می‌کنم.

سرپرست استانداری گیلان با تأکید بر شناسایی مشکلات در انجام پروژه‌های مختلف بیان کرد: در انجام پروژه‌های مختلف قطعاً ایرادات و مشکلاتی وجود دارد که باید برای درست اجراشدن پروژه مشکلات آن را شناسایی و حل کرد.

زارع با اشاره به اهداف بازدید از پروژه‌های شهرستان آستانه‌اشرفیه افزود: هدف از این بازدید، شناسایی مشکلات و چگونگی روند اجرایی شدن مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی، ایستگاه پمپاژ و ‌پل کابلی آستانه‌اشرفیه است تا با اخذ تصمیمات لازم بتوان روند تکمیل این پروژه‌ها را افزایش داد.

وی با اذعان به اینکه روند ساخت مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی به‌خوبی در حال انجام شدن است، تصریح کرد: تاکنون روند ساخت این مخزن علیرغم عقب ماندن به لحاظ زمان‌بندی، روند رو به رشدی داشته که با توجه به اعتبار دو میلیارد تومانی در  نظر گرفته‌شده برای این مخزن، انتظار داریم تا سه ماه آینده تکمیل و تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

سرپرست استانداری گیلان یکی از پروژه‌های مهم در آستانه‌اشرفیه را پل کابلی دانست و گفت: این پل یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان بوده که در صورت افتتاح می‌تواند برای آستانه‌اشرفیه مفید واقع‌شده و با این کیفیتی که در حال اجرا است قطعاً رضایت مردم را به همراه دارد.

زارع با اشاره به مشکلات موجود در تکمیل پل کابلی آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد: بعد از ساخت پل کابلی باید رفت‌وآمد در دو طرف این پل به‌خوبی انجام شود که برای انجام این کار تمهیدات لازم توسط شهرداری و با همکاری صاحبان ملک اطراف پل کابلی انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه در تلاشیم روند تکمیل پل کابلی با سرعت بیشتری انجام شود، تصریح کرد: ساخت این پل در حال حاضر مشکل فنی ندارد ولی درگذشته به دلیل دیر رسیدن اعتبار و وارداتی بودن بعضی از وسایل، با مشکلاتی مواجه شده بودیم که اکنون این موانع در حال رفع شدن بوده و ان شاالله تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/ش


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2