لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71988 شناسه خبر: 71988

برگزاری نخستین دوره تخصصی سواد فضای مجازی با محوریت خانواده در گیلان

مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان از برگزاری نخستین دوره تخصصی سواد فضای مجازی با محوریت خانواده در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سجاد ستوده با اشاره به اهمیت سواد فضای مجازی برای حفظ کانون خانواده اظهار کرد: نخستین دوره تخصصی سواد فضای مجازی با محوریت خانواده، ویژه پدرها، مادرها و مربیان در گیلان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت و فراگیری فضای مجازی و دسترسی آسان آن برای تمام سنین گفت: با توجه به فراگیری روزافزون ساحت‌های مختلف فضای مجازی به خصوص افزایش ضریب اهمیت این موضوع در تربیت فرزند در دنیای امروز، افزایش سطح توانمندی کاربردی خانواده‌ها در این زمینه از اهمیت به سزایی برخوردار است.

مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با اشاره به سر فصل‌های دوره سواد فضای مجازی بیان کرد: سرفصل‌های این دوره که همگی مبتنی بر نیازهای خانواده امروزی طراحی شده شامل زیرعنوان های متنوعی است که توسط اساتید این دوره ارائه خواهد شد.

ستوده تربیت فرزند و تکنیک‌های پرورش تفکر نقاد در کودک را یکی از سرفصل‌های این دوره دانست و افزود: تربیت رسانه‌ای فرزند، سبک‌های تربیتی در فضای مجازی، مدیریت رسانه و فضای مجازی در خانواده، رسانه، فضای مجازی و سبک زندگی خانواده، خودمراقبتی و خودکنترلی در فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای از دیگر سرفصل‌های آموزشی این دوره هستند.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام متقاضیان در این دوره گفت: علاقه‌مندان برای ثبت نام در این دوره می‌توانند با شماره ۰۹۱۱۸۴۰۰۲۵۵ تماس بگیرند و یا با پیام به آیدی تلگرامی @savadgil با مسئولان برگزاری دوره ارتباط بگیرند و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی سامانه ثبت نام آنلاین دوره‌های آموزشی yon.ir/savadgil نسبت به ثبت نام در دوره اقدام کنند.

مسؤول سازمان فضای مجازی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هزینه ثبت نام برای دوره ۱۰۰ هزار تومان است، افزود: این دوره با حضور اساتید کشوری و استانی به شکل هفتگی و حضوری در رشت برگزار می‌شود و آخرین‌مهلت ثبت نام برای دوره ۴ مرداد است.

انتهای پیام/ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2