لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71964 شناسه خبر: 71964

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

آمریکا به بن‌بست استراتژیکی رسیده است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه یکی از دلایل صحبت‌های ضدونقیض آمریکا علیه ایران پی بردن به قدرت موشکی ایران است، گفت: آمریکا به یک بن‌بست استراتژیکی رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه آمریکا به یک بن‌بست استراتژیکی رسیده است، اظهار کرد: بعد از سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکا توسط نیروهای انقلابی سپاه پاسداران، مقامات آمریکایی شروع به صحبت‌های ضدونقیض در خصوص ایران کردند که این نشان‌دهنده به بن‌بست رسیدن آمریکا در مقابل ایران است.

وی با اشاره به تحریم مقام معظم رهبری توسط دولت آمریکا گفت: آمریکا صحبت از مذاکره می‌کند ولی می‌آید فرماندهان سپاه و مقام معظم رهبری را تحریم می‌کند کسی نیست به آن‌ها بگوید مقام معظم رهبری هیچ ثروتی در خارج نداشته و طبق قانون فرماندهان سپاه حق ندارند در خارج از کشور حسابی برای خود باز کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه فرماندهان سپاه پاسداران جزو نجیب‌ترین مردمان ایران هستند، تصریح کرد: وظیفه اصلی سپاه پاسداران حفاظت از منافع و اراضی کشور و کمک به مردم در بحران‌های طبیعی است و خود مسؤولان آمریکایی می‌گویند که تحریم فرماندهان سپاه و مقام معظم رهبری یک اقدام نمادین بوده و ارزش عملی ندارد.

طیبی با تأکید بر نقش جان بولتون در تصمیم‌گیری‌های رئیس‌جمهور آمریکا گفت: جان بولتون مدام ترامپ را علیه ایران کوک می‌کند، ولی پشت پرده به کشور رژیم صهیونیستی رفته و بعد از ملاقات با مقامات این کشور به دنبال مذاکره با ایران است.

وی یکی از دلایل صحبت‌های ضدونقیض آمریکا علیه ایران را پی بردن به قدرت موشکی ایران عنوان کرد و‌ گفت: آمریکایی‌ها تصور داشت که قدرت موشکی ایران که در آزمایش از آن استفاده می‌شود فتوشاپ است ولی بعد از سرنگونی پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری آن‌ها دولتمردان این کشور به قدرت دفاعی و موشکی ایران پی بردند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه مقاومت باعث پیشرفت کشور می‌شود، اظهار کرد: اگر مقاومت در دیپلماسی و در موضع‌گیری‌های مسؤولان وجود داشته باشد باعث اقتدار، تحول و پیشرفت کشور می‌شود

طیبی با درخواست از مسؤولان دادگستری آستانه‌اشرفیه برای کاهش پرونده‌های قضایی بیان کرد: در سطح شهرستان شاهد ورود پرونده‌های زیادی در حوزه نظامی هستیم که باید این مشکل حل شود و از مردم و معتمدین انتظار داریم کمک‌حال دادگستری بوده و به حل این مشکل کمک کنند.

وی امامان‌ را پیشوا مردم در حوزه‌های مختلف دانست و‌ بیان کرد: امامان چراغی روشن برای مردم در عرصه‌های دینی، سیاسی، فرهنگی و‌ اجتماعی هستند و‌ اگر مردم از امامان خود پیروی کنند به سعادت امروز و دنیوی می‌رسند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه در اسلام به دوستی و محبت تأکید ویژه‌ای شده است، افزود: عده‌ای سعی دارند، با تبلیغات منفی، مردم را نسبت به اسلام بدبین کرده و دین اسلام را دینی فقط در آن جنگ رواج دارد بماند و باید متولیان این امر جلو این کار را بگیرند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2