لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71895 شناسه خبر: 71895

دستگیری قاتلان مرد ۳۲ ساله در آستانه‌اشرفیه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از دستگیری قاتل مرد ۳۲ ساله به همراه هم‌دستش در کمتر از ۲۴ ساعت و‌ تحویل به مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛  عیسی روشن قلب با بیان اینکه نیروی انتظامی به دنبال ایجاد امنیت لازم برای جامعه است، اظهار کرد: عده‌ای سودجو قصد دارند با ایجاد ناامنی در جامعه، امنیت و‌ آرامش مردم را از بین ببرند که نیروی انتظامی با این افراد با جدیت برخورد و تحویل مقامات قضایی می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه با اشاره به قتل مرد ۳۲ ساله در این شهرستان گفت: اخیراً جسد سوخته یک مرد ۳۲ ساله در آستانه کشف و فوراً گزارش آن تحویل نیروی انتظامی داده شد که نیروهای پلیس برای شناسایی قاتل این مرد اقدام کردند.

وی با بیان اینکه قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد، افزود: مأموران نیروی انتظامی باهوش بالا و‌ روش‌های پلیسی، سرنخ‌های لازم برای شناسایی قاتل را کشف و نسبت به دستگیری قاتل اقدام کردند.

روشن قلب با اذعان به اینکه یک فرد دیگر در قتل این مرد ۳۲ ساله شریک بوده است، تصریح کرد: با پیگیری نیروی انتظامی مخفیگاه این قاتل شناسایی و‌ قاتل به همراه همدست ۲۹ ساله‌اش دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده‌شده است.

روشن قلب با اشاره به انگیزه قتل این فرد ۳۲ بیان کرد: قاتل در جریان بررسی و تکمیل پرونده، هدف از قتل را اختلافات مالی اعلام کرد.

انتهای پیام/ت


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2