لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71787 شناسه خبر: 71787

«خوش‌خدمتی» کامل شد نجفی ماندگار

با توجه به غیبت مجدد نرجس محمددوست و علیرضا تربیعی دو عضور شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اسلامی شهر با محوریت استعفای رئیس شورا ابراهیم نجفی باید در شورای اسلامی شهر به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در جلسه شامگاه پنجشنبه شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه، به دلیل غیبت دوباره دو عضو شورا این جلسه از رسمیت خارج و نجفی موفق به استعفا از شورای اسلامی به‌منظور حضور در انتخابات مجلس نشد.

محمددوست تفکر حزب خود را به نمایش گذاشت

رئیس شورای اسلامی آستانه‌اشرفیه شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با محوریت استعفای رئیس این شورا در سالن جلسات شورا با بیان اینکه بک عضو شورا، تفکر حزب خود را به نمایش گذاشت، اظهار کرد: یک عضو شورا دبیر حزب کارگزاران در آستانه‌اشرفیه است و با این کار تفکر حزب خود در عرصه‌های مختلف را  نشان داد و اگر غیر این باشد باید از حزب خود اخراج شود.

ابراهیم نجفی اسپیلی با اشاره به غیرموجه بودن دلیل غیبت دو عضو شورا در جلسات استعفا گفت: بحثی که دوستان مطرح می‌کنند در رابطه با هیئت‌رئیسه غیرقابل‌باور و به‌منظور تفتیش اذهان عمومی است زیرا دوستان با عضو علل بدل شورا برای ریاست موافقت کرده بودند.

وی با اذعان به اینکه غیبت این دو عضو شورا پشت پرده‌های مختلفی دارد، تصریح کرد:  من نمی‌گویم این غیبت دو عضو چه کسی مقصر است ولی به‌زودی تمام این پشت پرده‌ها برای مردم روشن می‌شود و باید این عزیزان در پیشگاه خدا پاسخ‌گو باشند زیرا از اختیارات خود استفاده کنند.

مدعی نامگذاری خیابان حقوق شهروندی در جلسه شرکت نکرد

عضو شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه نیز در این جلسه با بیان اینکه یک عضو شورا فقط ادعا حقوق شهروندی دارد، اظهار کرد: کسانی که مدعی بودند باید یک خیابان به نام حقوق شهروندی ثبت شود از کوچک‌ترین قدرت خود یعنی برای حضور در جلسه سو استفاده و با رئیس شورا مخالفت کردند.

یوسف دوست جلالی با گله‌مندی از غیبت مکرر دو عضو شورا در جلسات گفت: این دو عضو وقتی از کمترین اختیاری که قانون برای آن‌ها تعیین کرده است برای منافع شخصی خود استفاده می‌کنند چطور می‌توانند برای آبادانی شهر تلاش کنند.

وی با اذعان به اینکه بعضی افراد فقط خوب حرف می‌زنند بیان کرد: دوستان در جلسات و سخنرانی‌های خود فقط حرف‌های زیبا و ادعای حقوق شهروندی دارند درحالی‌که پشت دست‌ کارهای دیگر کرده و پشت این سخنان پنهان می‌شوند.

دوست جلالی با بیا اینکه به‌زودی افشاگری می‌کنم، افزود: اگر دو عضو شورا دلیل قانع‌کننده‌ای برای غیبت خود بیان نکنند حرف‌های زیادی در آینده از پشت پرده این اتفاقات بیان می‌کنم.

به گزارش آستان‌خبر، با توجه به غیبت مجدد نرجس محمددوست و علیرضا تربیعی دو عضور شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه در جلسه شورای اسلامی شهر با محوریت استعفای رئیس شورا ابراهیم نجفی باید در شورای اسلامی شهر به فعالیت خود ادامه دهد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2