لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71743 شناسه خبر: 71743

لازمه یک مدیر خوب داشتن مشاوران متخصص در حوزه های مختلف است

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه لازمه یک مدیر خوب را داشتن مشاوران متخصص دانست و  گفت : یک مدیر یا نمایندگان مجلس فقط در یک حوزه خاص  تخصص دارد لذا اگر می خواهند به موفقیت رسیده و جامعه را رو‌به پیشرفت برده و‌مشکلات را شناسایی کنند باید از مشاوران متخصص در حوزه های گوناگون استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ عصر امروز در جلسه شورای شهر با موضوع طرح و بررسی استعفای ابراهیم نجفی در سالن‌ اجتماعات این شورا  با اشاره به  برنامه شورای شهر برای اجرایی شدن طرح توسعه حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف(ع)اظهار کرد: اجرایی شدن طرح توسعه حرم یکی از عارضه های دینی مردم این شهرستان اسب که در شورای همکاری شهرداری سعی بر این داریم تا طرح توسعه حرم روند رو به رشد را به خود بگیرد و در این‌ راه نیازمند همراهی مردم هستیم.

وی با تاکید بر لزوم توجه به بودجه شهرداری آستانه اشرفیه گفت: بودجه شهرداری آستانه اشرفیه بسیار محدود است و‌ باید با توجه به میزان بودجه موجود تمام توان خود را برای تحقق طرح توسعه حرم بگذاریم.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه با اشاره کارهای اجرا شده در رابطه با طرح حرم بیان کرد: با توجه به اینکه بودجه شهرداری محدود است ولی توانستیم برای انجام این کار زمین های و‌ملک هایی را خریداری کنیم تا طرح حرم روند پیشرفت خوبی به خود بگیرد

نجفی با اذعان به اینکه در انجام باز آفرینی شهری اعتباراتی به شهرستان تخصص یافته است تصریح کرد: یکی از اولویت های مسوولان شهرستان توجه و‌اجرایی شدن بازآفرینی شهری است که به شهرستان میزان بودجه ای که اختصاص داده می شود صرف آسفالت و کار های دیگر می شود.

وی لازمه یک مدیر خوب را داشتن مشاوران متخصص دانست و افزود: یک مدیر یا نمایندگان مجلس فقط در یک حوزه خاص  تخصص دارد لذا اگر می خواهند به موفقیت رسیده و جامعه را رو‌به پیشرفت برده و‌مشکلات را شناسایی کنند باید از مشاوران متخصص در حوزه های گوناگون استفاده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه مسوولان باید از هیچ تلاشی برای خدمات رسانی به مردم دریغ کنند بیان کرد: بنده سه دوره عضو شورای شهر آستانه اشرفیه هستم و پنج سال آن را رئیس بودم و در این پنج سال از هیچ تلاشی برای خدمات به مردم دریغ نکردم زیرا هود را مدیون مردم  می دانم.

نجفی با اشاره دلایل استعفا خود از شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه گفت: بنده بیست سال بنیاد مسکن و سه دوره در شورای اسلامی سابقه اجرایی دارم و‌ تصورم بر  این  است می توانم به عنوان نماینده مجلس به مردم خدمت کنم.

وی  با اشاره به غیبت دو عضو شورای شهر در این جلسه گفت: امروز دو صبح دو عضو شورا به بنده اطلاع دادند که به دلایلی از جمله کسالت در این جلسه حضور پیدا نمی کنند که امیدوارم در جلسه فوق العاده بعدی شرکت کنند.

به گزارش آستان خبر، به علت غیبت دو عضو شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه و طبق قوانین جلسه از رسمیت خارج و بررسی استعفا ابراهیم نجفی به جلسه بعدی موکول شد. گفتنی است ابراهیم نجفی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی باید تا تاریخ ۱۶خرداد از شورای اسلامی آستانه اشرفیه استعفا دهد.

انتهای پیام /ت

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2