لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71690 شناسه خبر: 71690

روز قدس، روز انسجام جهان اسلام است

روز قدس، روز انسجام اسلامی و همبستگی مردم جهان اسلام است، قدس روز حماسه سیاسی ملت عزیز ایران در دفاع از مظلومان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ «دکتر حسن حبیبی» در یادداشتی نوشت:

معمولاً تهدیدات، علیه امنیت بین‌الملل در چهارچوب روابط میان کشورها و میزان همسویی و تلاقی منافع ملی کشورها شکل می‌گیرد، هراندازه عوامل تهدیدزا در یک منطقه کاهش یابد میزان آرامش و امنیت آن منطقه افزوده می‌شود و بالعکس.

غرب آسیا و شمال آفریقا مرکز ادیان الهی در جهان است، تمام پیامبران الهی در این منطقه از جهان رسالت خود مبنی بر تبلیغ یکتاپرستی و دین اسلام را انجام می‌دادند.

بیش از ۶۰ درصد از سوخت فسیلی جهان از این منطقه تأمین می‌شود.

تصویر جهان بدون غرب آسیا برای دنیا صنعتی بسیار وحشتناک است و بدون غرب آسیا سرد و خاموش است و صاحبان قدرت سالانه میلیاردها دلار سلاح و مهمات به کشورها می‌فروشد.

صهیونیست‌ها باانگیزه حکمرانی، ریاست‌طلبی و توسعه‌طلبی، جهان خواری، کینه‌توزی و انتقام از دیگر ادیان و اقوام به تصرف فلسطین و تشکیل یک دولت تحمیلی به نام رژیم صهیونیستی اقدام کردند و نام آن را متظاهرانه دفاع از هویت یهودیان و تقویت دین یهود و انجام‌وظیفه دینی و توراتی برای تحقق وعده تورات نهادند.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حکیمانه حضرت امام (ره) و سرنگونی رژیم شاهنشاهی که پایگاه مورد اعتماد استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل بود، موجب به خطر افتادن منافع و اهداف نظام پلید آمریکا شد و بیش از همه، منافع رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت.

حمایت انقلاب و نظام اسلامی ایران از مردم تحت ستم و آواره فلسطین و پشتیبانی از گروه‌ها و ملت‌های خط مقدم نبرد با رژیم صهیونیستی، موجب خشم قدرت‌های جهانی و عوامل منطقه‌ای آن به‌ویژه صهیونیستی شده است.

روز قدس، روز انسجام اسلامی و همبستگی مردم جهان اسلام است، قدس روز حماسه سیاسی ملت عزیز ایران در دفاع از مظلومان است.

لذا حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال موجب اقتدار و عزت کشور و خنثی‌کننده نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/ت


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2