لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71473 شناسه خبر: 71473

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه:

آمریکا در مذاکرات فقط در فکر منافع خود است

فرمانده سپاه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه اگر آمریکا میدانشت در جنگ با ایران پیروز می شود از حمله به این کشور دریغ نمی کرد گفت: مسوولان نباید به استکبار اعتماد کنند زیرا آمریکا فقط در فکر منافع خود است و اگر می خواهند مذاکره کنند باید استقلال کشور حفظ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حسن حبیبی ظهر امروز به مناسبت سه خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر  در مسجد جامع این شهرستان انقلاب در سال ۵۷ تحولات اساسی در معادلات خاورمیانه رقم زد اظهار کرد: دررکذشته دو قدرت غرب و شرق  در کنار  یک دیگر بوده و از تمام ذخایر نفت خاورمیانه استفاده می کردند ولی امام با نهضت خود، معادلات خاورمیانه را به لحاظ سیاسی و فرهنگی برهم زده بود.

وی با اشاره به سلطه آمریکا بر ملت های مسلمان گفت: قبل از انقلاب تمام کشورهای مسلمان  اطاعت کامل از استکبار داشته و تمام امکانات و ذخایر انرژی کشور خود را  به  استکبار  داده و‌ملت خود را برده این کشورها کردند.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه استکبار همواره به دنبال نابودی انقلاب در طول تاریخ بوده است تصریح کرد: آمریکا از اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ساقط کردن نظام اسلامی در ایران بوده است و بهترین گزینه برای انجام این کار کشور عراق و‌صدام حسین جنگ طلب بود.

حبیی با تاکید بر اتحاد کشورهای غرب و شرق در جنگ علیه ایران در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب هرجنگی در ایران اتفاق افتاده است  قدرت غرب و شرق برای کسب قدرت باهم در ایران در جنگ بودند ولی در هشت سال دفاع مقدس همه این کشورها برای نابودی انقلاب در کنار یک دیگر قرار  گرفته بودند.

وی یکی از دلایل مهم پیروزی ایران در دوران دفاع مقدس را استفاده از ظرفیت مردم عنوان کرد و گفت: امام راحل(ره)اعتقاد بسیار زیادی به استفاده صحیح  از ظرفیت مردم و جوانان داشتند و مردم با گوش کردن به رهنمود های امام راحل(ره) با فداکاری پیروزی بزرگی  را در تاریخ انقلاب ثبت کردند.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با بیان اینکه مردم گیلان همواره در کنار امام و انقلاب بوده اند گفت: استان  در عملیات بیت المقدس بیش از هزار و ۲۶۰ شهید تقدیم نظام کرده است که این امر نشان دهنده وفاداری مردم گیلان به نظام اسلامی  است

حبیبی مهمترین دستاورد هشت سال دفاع مقدس برای کشور را استفاده از  ظرفیت جوانان عنوان کرد و گفت: ما در کشور جوانان بسیار خوبی در حوزه و عرصه های مختلف داریم که امام راحل(ره) این ظرفیت ها را شناسایی و به درستی از آن ها برای موفقیت در دوران دفاع مقدس استفاده کرد.

حبیبی با اذعان به اینکه اگر آمریکا میدانشت در جنگ با ایران پیروز می شود از حمله به این کشور دریغ نمی کرد گفت: مسوولان نباید به استکبار اعتماد کنند زیرا آمریکا فقط در فکر منافع خود است و اگر می خواهند مذاکره کنند باید استقلال کشور حفظ شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2