لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71394 شناسه خبر: 71394

اهداف انقلاب برای نسل سوم بازگو شود

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تأکید بر بازگو کردن ویژگی‌های امام و اهداف انقلاب برای نسل سوم گفت: برای بزرگداشت امام راحل (ره) باید مراسم را طوری برگزار کنیم تا جوانان بتوانند امام را شناخته و ایشان را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت رحلت امام راحل(ره) در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه وجهه مشترک انقلاب مردم و رهبری هستند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در همه زمینه ها دارای یک وجهه مشترک به نام مردم و ‌رهبری است ‌که با وحدت و همدلی در کنار یک دیگر برای کمک به کشور آماده است.

وی با اشاره به نقش موثر اتحاد مردم در آزادسازی خرمشهر گفت: اگر مردم یک جامعه باهم اتحاد ، وحدت ، همدلی داشته و درکنار یکدیگر قرار بگیرند هیچ قدرتی توان شکست در برابر آن جامعه را نداشته و آزادسازی خرمشهر نقش اتحاد در موفقیت را به مردم نشان داده است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه هدف اصلی استکبار شکست انقلاب نوپای اسلامی در دوران دفاع مقدس بود، تصریح کرد: در اوایل انقلاب، سپاه، ارتش و بسیج هیچگونه آمادگی برای مقابله با رژیم بعث عراق را نداشته ولی مردم با حضور خود در صحنه اجازه جدایی یک متر از خاک وطن را به دشمن ندادند.

حیدری با تاکید بر اهمیت بیان فداکاری های دوران دفاع مقدس در شرایط کنونی کشور افزود: در آزادسازی خرمشهر عظمت ملت ایران نشان داده شده بود زیرا دشمن با آن همه امکانات تصور شکست در برابر ایران را نمی کرد و اگر این عظمت اکنون بیان شود با توجه به قدرت نظامی و‌ دفاعی فوق العاده کشور ، استکبار اجازه تهدید کردن ایران را به خود نمی دهد.

وی با بیان اینکه امام راحل(ره) با نهضت خود معادلات دنیا را تغییر داد، گفت: باید اهداف انقلاب اسلامی برای نسل سوم بازگو شود زیرا باید مردم بدانند در زمان شاه ،دین در جامعه جایگاهی نداشته و تفکر دین گرایی در جامعه در حال رواج بوده است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تاکید بر الگو قرار دادن امام توسط مردم بیان کرد: برای بزرگداشت امام راحل (ره)  باید مراسم را طوری برگزار کنیم تا جوانان بتوانند امام را شناخته و ایشان را الگوی خود قرار دهند.

انتهای پیام / ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2