لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71390 شناسه خبر: 71390

دولت تکلیف پل کابلی آستانه‌اشرفیه را مشخص کند

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی پل کابلی آستانه از دولت خواست تا تکلیف افکار عمومی را نسبت به این پل کابلی در گیلان مشخص کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدحسین قربانی با اشاره به سهم اندک آستانه‌اشرفیه از مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به گیلان اظهار کرد: پل آستانه‌اشرفیه از مطالبات اصلی و اساسی شهروندان آستانه‌اشرفیه است اما تکمیل آن تعیین تکلیف نشده است.

وی با بیان اینکه در دور نخست سفر روحانی به گیلان قرار بود ۶ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پل کابلی آستانه‌اشرفیه اختصاص باید افزود: در حال حاضر هفت میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پلی که ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد اختصاص‌یافته اما هنوز ابلاغ نشده و باید دولت تکلیف افکار عمومی را نسبت به وضعیت این پل مشخص کند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی اتمام راه‌آهن و ادامه احداث بزرگراه در حوزه رودبار را از دست آورد مطلوب دولت در گیلان برشمرد و گفت: دولت در دور دوم سفر رئیس‌جمهور به گیلان باید پروسه زمانی اتمام پروژه‌ها را مشخص کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به وجود خطرات فراوان در جاده‌های کیاشهر به دستک و انبره سر تصریح کرد: وجود جاده‌های بسیار خطرناک در برخی معابر ازجمله شهرستان آستانه‌اشرفیه موجب شده تا آمار تلفات جاده‌ای در استان گیلان به‌شدت افزایش پیدا کرد.

انتهای پیام/ ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2