لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71187 شناسه خبر: 71187

همایش ضیافت الهی در حرم آقا سید محمد (ع) برگزار شد

برنامه ضافت الهی برای هماهنگی ارگانها ، خادمین بقاع و مساجد برای استقبال از ماه مبارک رمضان برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ صبح امروز همایش ضایفت الهی در حرم مطهر آقا سید محمد (ع) برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین طیبی در این مراسم به سخنرانی پرداختند و به نقل از پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد (ص) گفتند درطول حیاتتان نسیم های معنوی وزیدن می گیرد این نسیم هارا در یابیم واز آن رو برنگردانید ، یکی از آن نفعهات روحانی و معنوی ماه بابرکت رمضان است اگر در ماه رمضان آیه ای بخوانید ثواب یک ختم قرآن به شما می دهند.

وی در این برنامه که برای هماهنگی ارگان ها برای ماه مبارک رمضا برگزار شده بود افزود ،نفس کشیدن نفسی که به صورت ارادی هم نیست بلکه اجباری پایین و بالا می آید این دم و بازدم ثواب تسبیح برای ما بنویسند این فرصت طلایی که خدای متعال برای ما درطول سال یک بار قرارمی دهد و اوج آن شب های لیالی قدر می باشد وانسان دراین شب می تواند امیدوار باشد که مورد آمرزش الهی قرار گرفته است.
امام جمعه آستانه اشرفیه همچنین گفت ،دراین دنیا برنده شدن به این نیست که انسان ازلحاظ علمی چقدر پیشرفت کرده به این نیست که انسان مال و منالی تهیه بکند به این نیست که بداند حتی دل هارا بتواند جذب کند برنده شدن واقعی دراین دنیا این است که انسان بتواند به بهشت نزدیک واز جهنم دور شود اگر کسی بتواند ازجهنم دور وبه بهشت نزدیک شود این برنده واقعی است ودرماه مبارک مبارک رمضان چنین امیدی است. شما بزرگواران به عنوان کسانی هستید که بستر را برای بهره برداری مردم ازاین ماه فراهم می کنید.

 

 

حرم

 

 

 

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2