لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71093 شناسه خبر: 71093

هدف آمریکا از تحریم نفتی علیه ایران ایجاد ناامیدی و نابسامانی در کشور است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به آغاز جنگ رسانه‌ای آمریکا علیه انقلاب گفت: آمریکا با تحریم دائم صادرات نفت ایران سعی داشت تا موج ناامیدی و نابسامانی در جامعه ایجاد کند ولی انجام این کار باعث بالا رفتن بهای نفت در دنیا و متضرر شدن امریکا شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان با بیان اینکه آمریکا با آغاز تحریم نفتی علیه ایران سعی در به انزوا کشاندن انقلاب دارد، اظهار کرد: استکبار تصور دارد که اقتصاد ایران کاملاً وابسته به نفت بوده و با تحریم آن می‌تواند نظام را سرنگون کند درحالی‌که بودجه ایران کمترین وابستگی را به نفت دارد.

وی با اشاره به آغاز جنگ رسانه‌ای آمریکا علیه انقلاب گفت: آمریکا با تحریم دائم صادرات نفتی ایران سعی داشت تا موج ناامیدی و نابسامانی در جامعه ایجاد کند اما انجام این کار موجب بالا رفتن بهای نفت در دنیا و متضرر شدن آمریکا شد.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه انقلاب از تحریم نفتی آمریکا متضرر نمی‌شود، تصریح کرد: هم‌زمان با اعلام موضع‌گیری آمریکا، کشورهایی که از ایران نفت خریداری می‌کردند سریعاً با تصمیم آمریکا مخالفت و علیه آن‌موضع‌گیری کردند‌.

طیبی با اشاره به نقش مؤثر کارگران بر اقتصاد کشور افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری کارگران ستون اصلی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه بوده و اگر به آنان توجه شود بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

وی تلاش مسؤولان برای حل مشکل گاز آستانه‌اشرفیه را بسیار مفید دانست و بیان کرد: لوله اصلی انتقال گاز شهرستان براثر سیلاب دچار آسیب شد، به همین دلیل مسؤولان مربوطه با انتقال گاز از مازندران و گرگان تا حدی کمبود گاز را جبران کردند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه تغییر اعضای هیئت‌امنای حرم سید جلال‌الدین اشرف (ع) باعث پیشرفت در کارهای عمرانی این‌ مجموعه می‌شود، تصریح کرد: اجرایی شدن طرح توسعه حرم جزو درخواست‌های مهم مردم این شهرستان است و‌ امیدواریم با تغییری که در اعضای هیئت‌امنیا حرم سید جلال‌الدین اشرف (ع) ایجادشده است این طرح به‌زودی افتتاح شود.

طیبی با اشاره به نقش مؤثر شورا در آبادانی و پیشرفت شهر افزود: یک شهر برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی نیاز به مجموعه مدیریت شهری خوب همراه با وحدت و همدلی دارد وگرنه هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.

انتهای پیام/ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2