لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=71025 شناسه خبر: 71025

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه:

آرد نانوایی‌های متخلف تحویل گرفته می‌شود

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه بعضی از نانوایی‌ها عملاً دومنظوره بوده ولی در شرایط بحرانی هیچ‌ کاری انجام نداده‌اند گفت: قطعاً آردشان تحویل گرفته‌شده و با آن‌ها بر اساس قانون برخورد جدی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رحیم حیدری گلرودباری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آستان خبر با بیان اینکه آستانه‌اشرفیه آخرین شهرستان از شرق گیلان برای دریافت گاز است اظهار کرد: به دلیل ترکیدگی لوله اصلی انتقال گاز در سفیدرود، گاز آستانه‌اشرفیه قطع و‌ گاز جایگزین از استان‌های خراسان، گرگان و مازندران دریافت می‌شود که به همین دلیل با افت فشار گاز مواجه هستیم.

وی با اشاره قطع گاز در بعضی از اماکن شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: به خاطر کنترل و جلوگیری از قطع گاز منازل، با دستور مسؤولین استانی، گاز بعضی از اماکن ازجمله مساجد، ادارات، دانشگاه‌ها و‌ تعدادی از نانوایی‌ها قطع‌شده است.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه فقط نانوایی‌های دومنظوره مکلف به پخت نان در شهرستان هستند تصریح کرد: در نشستی که متولیان پخت نان در اداره صنعت، معدن، تجارت برگزار شد، نانوایی‌های دومنظوره شناسایی و‌ آن‌ها مکلف به پخت نان بر اساس آرد موجود شدند تا مردم با کمبود نان مواجه نشوند‌.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه با نانوایی‌های متخلف برخورد جدی می‌شود افزود: بعضی از نانوایی‌ها عملاً دومنظوره بوده ولی در شرایط بحرانی هیچ‌ کاری انجام نداده‌اند که قطعاً آردشان تحویل گرفته‌شده و با آن‌ها بر اساس قانون برخورد جدی می‌شود.

حیدری با اشاره بر شناسایی نانوایی‌های دوگانه‌سوز در شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: بعد از برف سال ۸۳ همه شهرستان‌های کشور ازجمله آستانه‌اشرفیه، درصدی از نانوایی‌های خود را دوگانه‌سوز کردند ولی باید نانوایی‌هایی که قابلیت انجام این کار را دارند شناسایی کرده تا در شرایط بحرانی با مشکل مواجه نشویم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2