لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70835 شناسه خبر: 70835

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

نجات اقتصاد کشور در گرو کار جهادی است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه برای نجات اقتصاد کشور باید مسؤولان جهادی کار کنند، گفت: کشور دارای ظرفیت‌های زیادی در حوزه تولید و اقتصاد است که برای نجات کشور از این وضعیت باید مسؤولان به‌صورت جهادی کارکرده و به بیگانگان دل نبندند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طبیی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه شعار سال جدید برای مسؤولان یک پیام ویژه دارد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب هرساله با انتخاب شعار سال مسیر انقلاب در سال جدید را نشان می‌دهند که انتخاب رونق تولید برای سال ۹۸ نشان‌دهنده اهمیت تولید در کشور است.

وی با تأکید بر شناسایی نقاط ضعف و قوت کشور در حوزه تولید گفت: دولت باید تمام تلاش خود را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت تولید در کشور انجام دهد تا از این طریق بتوانیم مشکلات را حل و کشور به سمت خودکفایی بیشتر حرکت کند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه برای نجات اقتصاد کشور باید مسؤولان جهادی کار کنند، تصریح کرد: کشور دارای ظرفیت‌های زیادی در حوزه تولید و اقتصاد است که برای نجات کشور از این وضعیت باید مسؤولان به‌صورت جهادی کارکرده و به بیگانگان دل نبندند.

طیبی با درخواست از مسؤولان برای حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: مهم‌ترین مسئله کشور اقتصاد، قدرت خرید پایین مردم، کم‌ارزش شدن پول ملی و گرانی وسایل ضروری برای زندگی است، دشمن با استفاده از این مشکلات علیه ایران برنامه‌ریزی می‌کند بنابراین مسؤولان برای حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی تسهیلات بانکی با سود بالا را مهم‌ترین مشکل تولیدکنندگان دانست و بیان کرد: در کشور بانک‌هایی وجود دارد که به تولیدکنندگان تسهیلات با سودهای بالا می‌دهند که این کار باعث مشکلات زیادی برای تولیدکننده شده است لذا از مسؤولانی که در حوزه بانک فعالیت دارند می‌خواهم فکری به حال این قضیه کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با تقدیر از مردم برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان‌های شمالی گفت: سیل در چندین استان باعث دل‌آزردگی بسیاری از مردم و ایجاد مشکل برای هم‌وطنان ما شده اما مردم ایران بار دیگر وحدت و همدلی را معنا کردند و به کمک مردم سیل‌زده آمده و نقش خود را به‌درستی ایفا کرده‌اند. ‌

طیبی با اذعان به اینکه خانواده‌ها باید باعث شکوفایی استعداد فرزندان خود شوند تصریح کرد: پدر و مادران باید با الهام گرفتن از روش تربیتی و تعالیم دینی استعداد فرزند را شناسایی و باعث شکوفایی آن شوند تا فرزند از این استعداد برای ساختن زندگی خود و رضایت پروردگار قدم بردارد.

وی با اشاره به اینکه رفتار خوب پدر مادر با فرزند باعث شکوفایی فرزندان خواهد شد، گفت: اگر فرزند بداند که پدر و مادر در همه شرایط در کنار اوست و با احترام و محبت با او صحبت می‌کند قطعاً می‌تواند با اعتمادبه‌نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهد و این فرزند در آینده برای جامعه خود مفید واقع می‌شود.

انتهای پیام/ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2