لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70733 شناسه خبر: 70733

در مراسم تجلیل از هئیت های ورزشی شهرستان آستانه مطرح شد

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه ورزش/ مسوولان اجازه دخالت سیاست به ورزش را ندهند

در مراسم تجلیل از هئیت های ورزشی، توجه به نشاط جامعه، استفاده از بخش خصوصی در حوزه ورزش، عدم دخالت سیاست در امور ورزش، کمک مسوولان برای ارتقا ورزش شهرستان مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛محمد حسین قربانی عصر امروز در جلسه تجلیل از هیئت های ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در جامعه باید به ورزش توجه جدی شود اظهار کرد: مردم ما به سمت ماشینی شدن در حال حرکت است و این مسئله موجب بسیاری از بیماری می شود، اگر می خواهیم جامعه به سمت نشاط و سلامتی برود باید به ورزش توجه کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان آستانه اشرفیه در حوزه ورزش گفت: آستانه اشرفیه دارای ظرفیت در حوزه ورزش قهرمانی است که نشان دهنده استعداد بالای این شهرستان است که باید با افزایش امکانات از این ظرفیت استفاده کنیم.

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه اگر می خواهیم ناهنجاری اجتماعی کاهش پیدا کند باید به ورزش توجه جدی شود تصریح کرد: جوانان اگر به ورزش علاقمند شوند برای جامعه و کشور مفید و‌ ناهنجاری ها کاهش پیدا خواهد کرد

قربانی همه اقشار جامعه را در ورزش سهیم دانست و افزود : همه ما در قبال ورزش مسوول هستیم و باید آن را در ورزش رواج دهیم زیرا اهمیت ورزش بسیار با اهمیت است.

وی با تاکید بر ظرفیت بالای هیئت های ورزشی در شهرستان آستانه اشرفیه بیان کرد : اگر مسوولان با وحدت و همدلی ورزش را در جامعه گسترش و از هیچ تلاشی در اجرای این امر دریغ نکنند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با بیان اینکه ورزش را نباید دولتی کرد افزود : باید در حوزه ورزش با استفاده از بخش خصوصی تولید ثروت کنیم

قربانی با اذعان به اینکه اگر از بخش خصوصی در حوزه ورزش استفاده شود موجب ایجاد اشتغال در خواهد شد اظهار کرد: باید از سرمایه گزارانی که می خواهند در حوزه ورزش سرمایه گزاری کنند استقبال کنیم زیرا این کار موجب افزایش امکانات و اشتغال می شود.

وی تنها متولی امور ورزش در شهرستان آستانه اشرفیه را اداره ورزش جوانان دانست و تصریح کرد: نیاید ورزش را سیاسی کنیم زیرا هرجا ورزش سیاسی شد کشور و استان آسیب دیده است لذا از مسوولان می خواهم اجازه دخالت سیاست در ورزش را نداده و با آن مقابله کنند.

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با تاکید بر نقش موثر هیئت های ورزشی در برگزاری المپیاد ها گفت: هئیت های ورزشی بازو گرانقدر ورزش شهرستان و استان هستند که باید از ظرفیت آن ها استفاده کرد تا بتوانیم المپیاد و مسابقات ورزشی را به بهترین نحو برگزار کنیم

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در این جلسه با بیان اینکه افزایش امکانات ورزشی باعث ایجاد نشاط در جامعه می شود اظهار کرد: جوانان آینده سازان این نظام بوده و باید همه امکانات از جمله ورزش را باید برای آن ها فراهم کنیم که این امر در شهرستان در حال انجام شدن است

وی با اشاره به وضعیت زیر ساخت های ورزشی در شهرستان آستانه اشرفیه گفت: وضعیت ورزشی شهرستان در وضعیت خوبی به سر می برد که امیدوارم با تلاش مسوولان وضعیت بهتر شود.

رحیم حیدری گلرودباری با اذعان به اینکه سفر رئیس جمهور بسیار برای استان گیلان مفید بوده است تصریح کرد: ما باید در شهرستان امکاناتی را فراهم کنیم که بتوانیم میزبان رئیس جمهور در سفر های بعدی به استان گیلان باشیم هرچند سفیر اخیر به استان هم بسیار بوده و امکانات خوبی به ورزش استان تعلق گرفته است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه کمک‌مسوولان به ورزش را الزامی دانست و افزود: هرکدام از مسوولان در هر جایگاهی که هستند باید تمام توان و امکانات خود را برای کمک به ورزش و ارتقا آن در شهرستان انجام دهند زیرا ثمره آن را در آینده خواهیم دید

 

 

  

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2