لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70719 شناسه خبر: 70719

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه

لازمه آرامش جامعه شنیدن حرف مردم است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه لازمه آرامش در جامعه را شنیدن حرف مردم دانست و گفت: مردم انتظار دارند حرف آن ها شنیده و به آن توجه شود و اگر می خواهیم دست فروشان را جمع و‌ یا با آن ها تعامل کنیم باید با جدیت آن را انجام دهیم که‌ خوشبختانه تاکنون اینگونه بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رحیم حیدری گلرودباری ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار و با محوریت ساماندهی دست فروشان با بیان اینکه مسوولان باید به دست فروشان احترام بگذارند اظهار کرد: تمام مردم دارند برای خانواده خود کسب روزی می کنند و باید با آن ها با احترام صحبت کنیم تا در آرامش به زندگی خود بپردازند.

وی با اشاره به جلسه برگزار شده با شهرداری در رابطه با ساماندهی دست فروشان گفت: اخیرا یک جلسه با مسوولان شهرداری داشتیم و در آن جلسه راهکار و تصمیماتی اندیشیده شده که باید به آن توجه شود.

فرماندار آستانه اشرفیه  با اذعان به اینکه مسوولان باید با تعامل مشکل دست فروشان را حل کنیم تصریح کرد: دست فروشان جزئی از همین مردم بوده که ‌باید به نظرات آن ها احترام و مشکلشان را با برگزاری جلسات و ارائه راهکار مناسب حل کنیم.

حیدری  لازمه آرامش در جامعه را شنیدن حرف مردم دانست و افزود :مردم انتظار دارند حرف آن ها شنیده و به آن توجه شود و اگر می خواهیم دست فروشان را جمع و‌ یا با آن ها تعامل کنیم باید با جدیت آن را انجام دهیم که‌ خوشبختانه تاکنون اینگونه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه باید دست فروشان را با دلسوزی ساماندهی کنیم بیان کرد: ما باید دست فروشان را به مکانی منتقل کنیم که بتوانند به راحتی به کاسبی خود پرداخته و اگر با دلسوزی با آن ها برخورد شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

شهردار آستانه اشرفیه در این جلسه با بیان اینکه دوستان در بازار جلالیه به خوبی با شهرداری همکاری کرده اند اظهار کرد: مسوولان برای ساماندهی باید تمام ابعاد و زوایای کار را ببینیم تا بتوانیم این افراد در نهایت آرامش به زندگی خود ادامه دهند

وی با اشاره به اینکه اگر بخواهیم دست فروشان را ساماندهی کنیم یابد تمام ابعاد را در نظر بگیریم گفت: برای انجام هرکاری مقداری تنش وجود دارد که مسوولان یا باید آن را تحمل کنند و یا با ارائه راهکاری دیگر آنان را ساماندهی کنیم.

محمد دانش شکیب با اذعان به اینکه بازار آستانه اشرفیه دارای سابقه طولانی است تصریح کرد: یکی از نمادهای شهرستان آستانه اشرفیه بازار هفتگی است که هر هفته مسافران زیادی را وارد این شهرستان می کند که باید به آن‌توجه کنیم.

رئیس شورای اسلامی آستانه اشرفیه با بیان اینکه مالکیت بازار جلالیه برای شهرداری است اظهار کرد: با توجه به عقب نشینی که در بازار جلالیه انجام دادیم یک فضای ۱۰ متری داریم که این بهترین فضا برای دست فروشان است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2