لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70586 شناسه خبر: 70586

در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان آستانه اشرفیه مطرح شد:

بهسازی آرامگاه دکتر معین و توجه به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر

در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان آستانه اشرفیه، خدمات رسانی به مردم ، احداث بوستان تاکسی در خیابان شهید خوش سیرت ، بهسازی آرامگاه دکتر معین ، توجه به حاشیه شهرها و مناطق کم برخوردار و داشتن برنامه جامع و مدوون مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رحیم حیدری گلرودباری عصر امروز در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان آستان اشرفیه در سالن اجتماعات شهرداری این شهرستان با بیان اینکه در اجرای طرح ها باید یک نگاه و برنامه جامع داشته باشیم اظهار کرد: برای پیشرفت هر جامعه ای باید برنامه های ما برای اجرایی کردن طرح ها جامع و کامل باشد تا بتوان با اجرایی کردن این برنامه ها باعث پیشرفت شهرستان شد.

وی یکی از دلایل داشتن برنامه جامع را عدم تداخل در اجرایی شدن طرح ها دانست و گفت: طرح های اجرایی شهرستان نباید در کارهم باهم تداخل داشته باشند و بهترین راه برای انجام این امر داشتن برنامه کلی و دقیق است که خوشبختانه تا کنون اینچنین بوده است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه بت از ظرفیت های شهرستان به درستی استفاده شود تصریح کرد: ما در آستانه اشرفیه دارای ظرفیت های گردشگری بسیار بالایی بوده و اگر بتولنیم از این ظرفیت برای رشد اقتصادی شهرستان استفاده کنیم بسیار موفق خواهیم بود.

حیدری با تاکید بر توجه مسوولان برای توسعه حاشیه های شهرستان بیان کرد: اگر می خواهیم شهرستان با پیشرفت زیادی به سمت توسعه حرکت کند باید مسوولان به حاشیه هاس شهر توجه جدی کرده و آن را توسعه دهند.

شهردار آستانه اشرفیه در این جلسه با بیان اینکه اتفاقات خوبی در ستاد باز آفرینی شهری رقم خورده است اظهار کرد: در طول این مدت توانستیم کارهای خوبی در این ستاد انجام داده و با مراجعه به مناطق کم برخوردار بخشی از مشکلات این مناطق را شناسایی و حل کنیم.

وی با اشاره به توسعه آرلمکاه دکتر محمد معین گفت: آستانه اشرفیه دارای ویژگی هایی می باشد که می تواند در جذب گردشگر کمک کند به شرطی که از این ظزفیت به درستی استفاده شده و برای انجام این کار سعی داریم آرامگاه دکتر معین را بهسازی کنیم.

محمد دانش شکیب با اذعان به اینکه خدمات رسانی به مردم باید به موقع انجام شود تصریح کرد: مردم ما در شرایط اقتصادی سختی به سر برده و‌ اگر بتوانیم به آن ها خدمات به موقع ارائه دهیم بسیار به مسوولان شهری امیدوار خواهند شد.

به گزارش آستان خبر، بهسازی آرامگاه دکتر محمد معین با مبلغ ۱۷میلیارد ریال و احداث بوستان تاکسی در مناطق کم برخوردار از جمله خیابان شهید خوش سیرت با مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از جمله طرح های ستاد بازآفرینی شهرستان آستانه اشرفیه می باشد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2