لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70578 شناسه خبر: 70578

شهردار لاهیجان خبر داد

افتتاح مجتمع گردشگری لاهیجان پس از ۲۲ سال

شهردار لاهیجان از افتتاح مجتمع گردشگری این شهرستان پس از ۲۲ سال خبر داد و گفت: مبلغی که برای این جزیره گردشگری هزینه شد بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مسعود کاظمی با اشاره به بازگشایی مجتمع گردشگری لاهیجان اظهار کرد: جزیره گردشگری لاهیجان پس از ۲۲ سال هم‌زمان با شب پیروزی انقلاب اسلامی بازگشایی شد.

وی با اشاره میزان بودجه هزینه شده برای بازگشایی مجتمع گردشگری در لاهیجان گفت: مبلغی که برای این جزیره گردشگری هزینه شد بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال بود.

شهردار لاهیجان با ابراز امیدواری برای پیشرفت این مجتمع و جذب گردشگران بومی و غیربومی در این جزیره تصریح کرد: امیدواریم با سیاست‌گذاری‌های مجموعه شورا و شهرداری و نیز با توجه به تبیین بودجه سال ۹۸ برای شهرستان لاهیجان این مجتمع پیشرفت بیشتری داشته و ارمغانی برای جذب گردشگر به شهرستان لاهیجان باشد.

کاظمی افتتاح مجتمع گردشگری شهرستان لاهیجان را نویدی برای جذب گردشگران بیشتر به این شهرستان عنوان کرد و افزود: امیدواریم طبق آنچه برای بودجه سال آتی به لاهیجان تعلق می‌گیرد این جزیره به یک مجموعه گردشگری و حتی قطب گردشگری در شمال کشور تبدیل شود.

انتهای پیام/ا


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2