لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70511 شناسه خبر: 70511

مسئوول کانون حافظان قرآن کریم بندر انزلی خبر داد:

برگزاری جشنواره استانی، قرآنی، علمی، ورزشی، هنری با حضور بیش از دو هزار رو ۵۰۰ شرکت کننده

جشنوراه استانی، قرانی، علمی، فرهنگی، ورزشی هنری فجرفاطمی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مسابقات مدهامتان با حضور بیش از دو هزار ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛محبوب تازش در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه با برگزاری چنین جشنواره هایی سعی در معرفی جوانان با قرآن کریم داریم اظهار کرد: اگر جوانان ما مفاهیم و ارزش های بالای قرآن را شناخته و از آن پیروی کنند بسیاری از مشکلات جامعه از جمله فساد از بین خواهد رفت.

وی با اشاره به پیام حضرت آیت الله العظمی محفوظی گفت: یکی از اتفاقات بزرگ و ستودنی این گردهمایی بزرگ، پیام مرجع عالی قدر حضرت آیت الله العظمی محفوظی برای حافظان قرآن کریم بود که می تواند بسیار موثر و مفید باشد.

دبیر برگزاری این جشنواره با اذعان به اینکه در این مسابقه چیزی در حدود دو هزار ۵۰۰شرکت کننده حضور داشتند تصریح کرد: خوشبختانه از این گردهمایی استقبال خوبی به عمل آمد و جوانان در بخش های مختلف باهم به رقابت پرداخته و جوایزی را دریافت کردند.

به گزارش آستان خبر، از مهمترین نکات این گردهمایی حضور جوانان از دیگر شهرستان های استان بود که زیبایی خاصی به این جشنواره بخشیده است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2