لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70298 شناسه خبر: 70298

استاندار گیلان در مراسم زنگ انقلاب:

آموزش و پرورش به مهارت اجتماعی دانش آموزان توجه ویژه کند

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش به مهارت اجتماعی دانش آموزان توجه ویژه کند گفت: مسؤولان در آموزش پرورش باید به‌گونه‌ای فعالیت کنند که دانش آموزان در آینده برای جامعه و کشور مفید باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم نواختن زنگ چله انقلاب در مدرسه متوسطه دوره اول دخترانه آذر بهنیا با بیان اینکه مسؤولان باید دستاوردهای این چهل سال را برای نوجوانان و جوانان بازگو کنند اظهار کرد: انقلاب اسلامی در این چهل سال خدمات زیادی را به مردم ارائه داده و‌لی این دستاوردها به‌خوبی بیان‌نشده و اگر می‌خواهیم جوانان و نوجوانان به جامعه نظام امیدوار باشند باید این دستاوردها بازگو شود که خوشبختانه این مهم در حال انجام است.

وی با اشاره به نقش مهم دانش آموزان در آینده انقلاب اسلامی گفت: کشور در آینده توسط جوانان اداره می‌شود و باید به‌گونه‌ای این جوانان و نوجوانان را پرورش داد تا بتوانند در آینده این وظیفه مهم را به‌درستی انجام دهند.

استاندار گیلان اقدامات آموزش پرورش در این سال‌ها را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ما اگر می‌خواهیم در آینده کشور به خوبی اداره شود باید به دانش آموزان و آموزش پرورش توجه جدی داشته باشیم که خوشبختانه اقدامات مثبتی در این خصوص انجام‌شده که باید این روند ادامه داشته باشد.

سالاری با اذعان به اینکه در آموزش و پرورش باید به مقوله مهارت اجتماعی توجه جدی شود تصریح کرد: مسؤولان در آموزش پرورش باید به‌گونه‌ای فعالیت کنند که دانش آموزان در آینده برای جامعه و کشور مفید باشند و برای انجام این کار باید در مدارس به دانش آموزان مهارت آموخته شود.

وی با تأکید بر نقش مؤثر دانش آموزان در رسیدن انقلاب اسلامی به اهداف خود گفت: در کشور باید به دانش آموزان بهاداده شود زیرا آنان آینده‌سازان کشور بوده و می‌توانند نظام‌ را در رسیدن به اهداف و آرمان‌های خود کمک کنند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2