لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70295 شناسه خبر: 70295

مدیر حج و زیارت استان گیلان خبر داد

تمدید ثبت نام عتبات نوروزی تا ۲۲ بهمن

مدیر حج و زیارت استان گیلان با اشاره به تاریخ ثبت نام عتبات دانشجویی گفت : با توجه به استقبال متقاضیان ثبت نام نوروزی عتبات و به میمنت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، مهلت پیش ثبت نام تا ساعت ۱۶ دوشنبه ۲۲ بهمن ماه جاری تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛مدیر حج و زیارت استان گیلان روز شنبه در جمع خبرنگاران با توجه به استقبال متقاضیان ثبت نام نوروزی عتبات و به میمنت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، مهلت پیش ثبت نام تا ساعت ۱۶ دوشنبه ۲۲ بهمن ماه جاری تمدید شد.

وی تصریح کرد: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به تشرف در دوره ۲۴ اسفندماه امسال تا هشتم اردیبهشت ماه سال ۹۸ می باشند، با تکمیل فرم ثبت نام در سایتhttps://atabat.haj.ir می توانند برای خود و همراهانشان پیش ثبت‌نام را انجام دهند.

حسن فعال اضافه کرد: زمان اعلام نتایج قرعه کشی متعاقباً اعلام می شود و نتایج آن نیز بر روی سایت پیش ثبت نام(https://atabat.haj.ir) قابل رویت خواهد بود.
وی ادامه داد: اعزام ها نیز از ۲۴ اسفندماه امسال تا هشتم اردیبهشت ماه ۹۸ انجام خواهد شد.

مدیر حج و زیارت استان گیلان با اشاره به اینکه اعزام‌های زائران عتبات در اسفندماه از طریق زمینی صورت می گیرد، گفت: افرادی که اقدام به ثبت نام گروهی ۳۵ نفره می کنند ، در صورتی که تعدادی از آنان منصرف و از گروه خود خارج شوند و عدد گروه کمتر از ۲۵ نفر شود ، گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.

به گزارش ایرنا، ۵۰ دفتر زیارتی در گیلان فعال است و همچنین سه نمایندگی در شهرهای رودبار، ماسال و لشت نشا کار ثبت نام را انجام می دهند.
سال گذشته یک هزار و ۴۹۱ نفر برای تشرف به عتبات عالیات از گیلان اعزام شدند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2