لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70123 شناسه خبر: 70123

مسؤولان از ظرفیت مردم به درستی استفاده کنند

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه مسوولان باید از ظرفیت نظام به خوبی استفاده کنند گفت: مردم ما در عرصه های مختلف دارای ظرفیت های بسیار بالایی هستند و هرگاه به درستی از این ظرفیت استفاده شد به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردیم لذا از مسوولان می خواهم به این‌امر توجه ویژه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان‌خبر ; حسن حبیبی در نشست مشترک اعضا شورا تامین شهرستان آستانه اشرفیه با فرماندهان پایگاه های بسیج، شوراهای اسلامی و دهیاران دهستان دهشال با اشاره به نقش موثر مردم در انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم ما همواره در عرصه های مختلف حامی نظام و انقلاب بوده و نقش خود را در دوران دفاع مقدس و اکنون در سازندگی و محرومیت زدایی غیرقابل انکار است.

وی نقش بسیج‌ را صرفا یک نقش نظامی نداست و گفت: مراد از بسیج فقط یک مجموعه نظامی نیست بلکه مجموعه ای از نیروهایی است که توان خود را به میدان عمل به دست می آوردند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه مسوولان باید از ظرفیت نظام به خوبی استفاده کنند تصریح کرد: مردم ما در عرصه های مختلف دارای ظرفیت های بسیار بالایی هستند و هرگاه به درستی از این ظرفیت استفاده شد به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردیم لذا از مسوولان می خواهم به این‌امر توجه ویژه کنند.

حبیبی با تاکید بر اینکه بسیج همواره خود را آماده خدمت به نظام‌ می داند افزود: بسیج خدا را مخاطب حوادث انقلاب می داند و منتظر ابلاغ نمی ماند تا وارد عمل شود و هرگاه احساس نیاز باشد برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

 

 

وی با بیان اینکه بسیجی باید تمام توان خود را در عرصه های مختلف به کار گیرد اظهار کرد: کسی که خود را بسیجی می داند باید در تمام عرصه ها حضور فعال داشته باشد تا به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم.

 

فرماندار آستانه اشرفیه هم در این نشست با تاکید بروحدت واستفاده از همه ظرفیتهای محلی درجهت رفع مشکلات مردم گامهای اساسی برداریم وهمچنین سرهنگ روشن قلب فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خواستار همدلی ومشارکت همه اقشارجامعه بویژه نیروی مردمی بسیج درایجادامنیت وکاهش جرائم شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2