لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70052 شناسه خبر: 70052

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان:

مسؤولان از ظرفیت مردم استفاده لازم را داشته باشند

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مسؤولین باید از ظرفیت مردم استفاده بیشتری داشته باشند گفت: ما باید مردم را در برنامه‌ریزی و انجام کارها مشارکت دهیم تا با مفهوم مدیریت در یک شهر یا کشور آشنا شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر:نماینده ولی فقیه در استان گیلان ظهر امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه مسؤولین باید از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم دریغ نکنند اظهار کرد: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که مردمانش در طراز خدمت و تا پای جان خود در خدمت نظام بوده‌اند به همین دلیل از مسؤولین می‌خواهم تمام تلاش خود برای ارائه خدمت مناسب به مردم کنند.

خودمحوری برخی مسؤولین از دلایل عدم اتمام پروژه‌ها  است

رسول فلاحتی ا تأکید بر اینکه اگر مسؤولین در طراز مردم نباشند با مشکل مواجه خواهیم بود گفت: در اکثر کشورهای دنیا دولت‌ها هیچ ارتباطی با مردم نداشته و نسبت به دولتمردان خود ناامید شده‌اند زیرا مسؤولین آن نظام در طراز مردم نبوده ولی خوشبختانه در کشور ما مردم نسبت به‌نظام خوش‌بین هستند.

وی با اذعان به اینکه مسؤولین خدمت به این نظام‌ را باید برای خود یک افتخار بدانند تصریح کرد: در این دنیای پرآشوب و ظالمانه مردم ما در همه عرصه‌ها در خدمت نظام بوده و با خون‌های خود از این انقلاب دفاع کرده‌اند لذا مسؤولین باید خدمت کردن به این مردم را افتخار خود بدانند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان یکی از خصوصیات مدیر موفق را با اخلاص بودن دانست و افزود: اگر مسؤول برای خدا و رضایت مردم کار کند هم می‌تواند مردم را راضی نگه دارد و هم آخرت و دنیای خود را تضمین کند.

فلاحتی با اشاره به ارکان اقتدار یک نظام گفت: برای پایداری و ماندگاری یک نظام سه اصل عقیده، اسلام و رهبری موردتوجه است که خوشبختانه کشور ما هر سه رکن را دارا می‌باشد.

وی در استان گیلان با بیان اینکه دشمن با ایجاد گروه‌های تکفیری سعی در بدبین کردن مردم نسبت به اسلام دارد تصریح کرد: استکبار برای نابودی انقلاب و اسلام از برنامه‌های مختلفی داشته و با ایجاد گروه‌های تکفیری نظیر داعش می‌خواهد جایگاه اسلام را در دنیا و نگاه مردم بد جلوه دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان یکی از دلایل موفقیت انقلاب را وجود مقام معظم رهبری دانست و بیان کرد: اخیراً یکی از سیاستمداران آمریکایی در گفت‌وگو با یک خبرگزاری اعتراف کرد که ما هر برنامه‌ای که برای نابودی انقلاب داریم مقام معظم رهبری آن‌ را پیش‌بینی می‌کند که این نشان‌دهنده بینش بالای سیاسی ایشان است.

فلاحتی با اذعان به اینکه با توجه به تحریم‌های آمریکا مسؤولین نمی‌توانند همه خدمات را به مردم ارائه دهند افزود: استکبار با اعمال تحریم‌های ظالمانه سعی در ناامید کردن مردم دارد و در این شرایط بحرانی اگر مردم ببیند که مسؤولین از هیچ تلاشی برای ارائه خدمات دریغ نمی‌کنند باانگیزه بیشتری به زندگی خود ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه مسؤولین باید از ظرفیت مردم استفاده بیشتری داشته باشند اظهار کرد: ما باید مردم را در برنامه‌ریزی و انجام کارها مشارکت دهیم تا با مفهوم مدیریت در یک شهر یا کشور آشنا شوند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر ناتمام بودن بخشی از پروژه‌های عمرانی در کشور گفت: مسؤولین اگر در پروژه‌های عمرانی از ظرفیت بالای مردم استفاده کنند بسیاری از این طرح‌ها به سرانجام خواهد رسید ولی عده‌ای از مسؤولین به دلیل خودمحوری مانع پیشرفت پروژه‌ها در کشور می‌شوند.

فلاحتی یکی از عوامل نابودی محصولات کشاورزی را تغییر کاربری این محصولات عنوان کرد و گفت: یک از خارج کشور و با کمک هم‌پیمانان خود در داخل سعی در تغییر کاربری محصولات کشاورزی دارند تا از این طریق هم کشاورز و محصولات کشاورزی را نابود و کشور را دچار بحران کنند لذا از مسؤولین می‌خواهم به این امر توجه جدی کنند.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان آستانه‌اشرفیه در عرصه‌های مختلف افزود: حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف هویت این شهرستان بوده و نگاه مسؤولین به این شهر یک نگاه ویژه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ا اذعان به اینکه اگر مسؤولین در این شهرستان با زائران برخورد مناسب داشته باشند باعث پیشرفت اقتصادی می‌شود تصریح کرد: برای توسعه هر شهر برخورد مسؤولین با گردشگران و زائرانی که به آن شهر می‌آیند بسیار مهم است و اگر این برخورد مناسب باشد قطعاً باعث پیشرفت خواهد شد که خوشبختانه در این شهرستان شاهد این اتفاق هستیم.

فلاحتی با تأکید بر لزوم توجه مسؤولین برای اتمام پل شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: متأسفانه پل آستانه‌اشرفیه در طراز مردم این شهرستان نیست و باید برای اتمام سریع آن مسؤولین اقدامان لازم را انجام دهند زیرا این پل وصل‌کننده غرب به شرق استان است.

وی با بیان اینکه دشمن در مسئله فرهنگی سرمایه گزاری عظیمی انجام داده است اظهار کرد: در هر کاری باید به مقوله فرهنگ توجه ویژه‌ای شود زیرا زیربنای تشکیل و ماندگاری هر جامعه‌ای فرهنگ است و به همین دلیل دشمن برای از بین بردن فرهنگ در کشور و به‌ویژه استان‌های سواحلی برنامه ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2