لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=70034 شناسه خبر: 70034

لازمه پیشرفت جامعه مطالبه گری مسؤولان است

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به الزامات لازم برای پیشرفت جامعه گفت: یکی از الزامات پیشرفت یک مجموعه‌ و جامعه پیگیری و مطالبه گری مسؤولان است و اگر این‌گونه نباشد هم کارها به‌خوبی انجام نشده و هم مردم اعتماد خود به نظام را از دست می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رحیم حیدری ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آستانه‌اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه بخشی از کارهای اجرایی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان صورت می‌گیرد اظهار کرد: متأسفانه جامع انتظار دارد تمام‌کارها در کمیته برنامه‌ریزی انجام شود که این‌یک تفکر غلط کرد و نباید انتظار اجرایی شدن تمام‌کارها در این کمیته را داشت.

وی مصوبات کمیته برنامه‌ریزی را بسیار مناسب دانست و گفت: برای بهتر اجرا یک شدن هر مصوبه‌ای، اول باید کار کارشناسی انجام شود تا به نتیجه مثبت برسیم که خوشبختانه در این کمیته کارها به بهترین نحو انجام می‌شود.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه بودجه کم نباید مانع انجام شدن پروژه‌ها شود تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، در بعضی بخش‌ها با کمبود بودجه مواجه ایم  ولی علیرغم مشکلات مالی کارهای خوبی در شهرستان انجام داده‌ایم.

حیدری گل رودباری با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان به مطالبه گری گفت: یکی از الزامات پیشرفت یک مجموعه‌ پیگیری و مطالبه گری مسؤولان است و اگر این‌گونه نباشد کارها به‌خوبی انجام نمی‌شود.

وی با اذعان به عدم مطالبه گری مسؤولان شهرستان آستانه‌اشرفیه افزود: اگر مردم بدانند که یک مسؤول برای حل مشکلات آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند به جامعه امیدوارم می‌شود و لازمه انجام این کار مطالبه گری مسؤولان شهرستانی از مقامات بالادستی خود است.

به گزارش آستان خبر، کمک به مدارس کار دانش،افزایش اعتبار برای لایه روبی مزارع و توجه به ارتقا تجهیزات محیط زیست از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بوده است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2