لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69953 شناسه خبر: 69953

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه

دشمن با اعمال فشار اقتصادی در کشور به دنبال ایجاد فتنه جدید است

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با تاکید بر توجه ‌مسوولان ‌به برنامه های آمریکا و برای شروع فتنه در داخل کشور گفت: اتاق فرمان فتنه در خارج از کشور می باشد و موصاد و‌ سازمان‌‌سیا در حال برنامه ریزی برای شکل گیری فتنه تازه با توجه فشار اقتصادی اعمال شده به مردم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حسن حبیبی امروز در گفت و گو با آستان خبر با بیان اینکه انتخابات با شکوه مردم ایران در سال ۸۸ می توانست طراز ایران اسلامی را در عرصه های بین المللی چند برابر کند اظهار کرد: مردم ایران با حضور ۸۰ درصدی خود در انتخابات به مجامع بین المللی ثابت کردند که مردم سالاری دینی در ایران حرف اول را می زند و مردم خودشان سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

وی با اشاره به اهداف دشمن از فتنه سال ۸۸ گفت: قطعا فتنه سال ۸۸ در بستر جنگ نرم دشمنان در غالب انقلاب های مخملی ظهور و بروز کرد و کشور را ۹ ماه در شورش و نا آرامی برد.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه فتنه سال ۸۸ تلاش آمریکا برای نجات خود از بن بست ایجاد شده در عراق بوده است تصریح کرد: آمریکا از قدرت بالای نفوذ ایران در منطقه نگران و در عراق به بن بست و شکستی بزرگ مواجه شده بود به همین دلیل با ایجاد فتنه در ایران سعی در جبران این شکست داشته است.

حبیبی نهم دی ماه را روز تجلی و قدرت ملت ایران عنوان کرد و افزود: فتنه سال ۸۸ با عنصر انتظامی قابل جمع کردن نبود و باید حتما یک حرکت مردمی عظیم برای جمع کردن آن شکل می گرفت که خوشبختانه مردم ما با حضور خود خنثی کننده نفوذ نرم دشمنان شدند.

وی با اشاره به عوامل شکل گیری حماسه ۹ دی گفت: چند عامل از جمله ایمام و باورهای واعتقادی مردم، ولایتمداری و دیندار بودن مردم از عوامل شکل گیری این حماسه بود.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی روز ۲۹ خرداد باعث روشنگری و بصیرت مردم شدند اظهار کرد: شجاعت و مدیریت رهبر معظم انقلاب در هدایت مردم به سمت صحیح و جدا کردن مردم و کسانی که فریب خورده اند از صف فتنه گران و به ویژه در سخنرانی روز ۲۹ خرداد سال ۸۸ خط بطلانی بر فتنه دشمن در کشور شد.

حبیبی با تاکید بر اینکه دشمن با فشار اقتصادی اعمال شده به مردم می خواهد فتنه ای جدید را در کشور ایجاد کند گفت: اتاق فرمان فتنه در خارج از کشور می باشد و موصاد و سازمان سیا درحال برنامه ریزی ایجاد فتنه تازه در کشور هستند لذا از همه مسوولان و مردم می خواهم با بصیرت و بینش بالای خود اجازه چنین کاری را به دشمن ندهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2