لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69916 شناسه خبر: 69916

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

هدف آمریکا ایجاد اغتشاش در کشور است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه ا اذعان به اینکه استکبار می‌خواهد با تنگنا قرار دادن مردم آن‌ها را نسبت به انقلاب بدبین کند گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف آمریکا سرنگونی و بدبین کردن مردم نسبت انقلاب است تا از طریق اعمال تحریم مردم را به خیابان بکشاند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در جلسه ستاد برگزاری ۹ دی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با اشاره به جایگاه بالای آیت‌الله شاهرودی در انقلاب اسلامی اظهار کرد: حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرودی عالم ربانی و دارای شخصیتی بسیار بالا بودند که فوت ایشان یک فقدان برای انقلاب و مردم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی با تأکید بر تلاش مسؤولان برای هرچه بهتر برگزار شدن حماسه ۹ دی گفت: حماسه ۹ دی یک اتفاق بزرگ در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب است و مردم با حضور خود در این راهپیمایی پاسخ محکمی به استکبار جهانی خواهند داد.

وی حماسه ۹ دی سال ۸۸ را پاسخ قاطع مردم به‌ فتنه گران دانست و خاطرنشان کرد: در سال ۸۸ استکبار برنامه‌ای دقیق برای براندازی انقلاب داشته‌ و برای انجام این کار از همه امکانات خود بهره‌مند شده بود ولی مردم با حضور حماسی خود در روز ۹ سال ۸۸‌‌پاسخ محکمی به براندازان‌ نظام دادند.

مام‌جمعه آستانه‌اشرفیه ا اذعان به اینکه استکبار می‌خواهد با تنگنا قرار دادن مردم آن‌ها را نسبت به انقلاب بدبین کند تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف آمریکا سرنگونی و بدبین کردن مردم نسبت انقلاب است و برای انجام این کار شدیدترین تحریم‌ها را بر ملت ما تحمیل کرده تا مردم‌ را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به خیابان بکشاند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2