لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69898 شناسه خبر: 69898

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه:

برای حل مشکل کم‌آبی در فصل زراعی باید لایه روبی به‌موقع انجام شود

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه لازمه رفع مشکل کم‌آبی در این شهرستان را لایه روبی به‌موقع دانست و گفت: متأسفانه در کشور شاهد بحران کم‌آبی هستیم و اگر می‌خواهیم کشاورزان ما در شهرستان ما حل شود باید هرچه سریع‌تر لایه روبی را انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری در دومین نشست شورای حفاظت از منابع آب کشاورزی شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات این شهرستان با اشاره به اهمیت آب در توسعه اقتصادی وکشاورزی اظهار کرد: یکی از مهمترین راه های کسب درآمد و ابراز معاش در استان گیلان و شهرستان آستانه اشرفیه کشاورزی است به این علت ما مسوولین باید همه تلاش مان را برای رفغ مشکل آب انجام دهیم.

 وی لازمه رفع مشکل کم آبی در شهرستان آستانه اشرفیه را لایه روبی به موقع دانست و افزود: متاسفانه در کشور شاهد بحران کم آبی هستیم و اگر می خواهیم کشاورزان ما دز شهرستان با بحران کم آبی مواجه نشوند باید قبل از آغاز فصل زراعی شروع به انجام لایه روبی کنیم تا با انجام این روش این مشکل برطرف شود.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اذعان به اینکه خوشبختانه در سال گذشته کشاورزان ما با کمترین مشکل در زمینه آب مواجه بوده اند تصریح کرد: خوشبتانه سال گذشته با اقدام های به موقع و دقیق از جمله انجام لایه روبی قبل از آغاز فصل زراعی کشاورزان ما با کمترین مشکل کم آبی مواجه بوده اند.

حیدری گلرودباری با تأکید بر همدلی مردم و مسؤولان برای حل بحران آب  در فصل کشاورزی آستانه گفت: به‌منظور تسریع در رفع مشکلات موجود در فصل کشاورزی ضروری است کشاورزان دربسیاری از موارد با مسوولان به ویژه بخشداران همکاری و همدلی لازم را داشته باشند .

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2