لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69883 شناسه خبر: 69883

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان مطرح کرد

سیاست‌گذاری جشن‌های انقلاب اسلامی بر اساس دو محور فرهنگی و تبلیغی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به استفاده صحیح از ظرفیت دانشجویان در کشور گفت: امسال در ستاد دهه فجر، جشن‌های انقلاب اسلامی بر اساس دو محور فرهنگی و تبلیغی سیاست‌گذاری شده و اگر می‌خواهیم این سیاست گزاری به‌درستی اجرا شود باید از ظرفیت دانشجویان به‌درستی استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی اشجری  در نشست ستاد دهه فجر شهرستان آستانه‌اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با اشاره به برنامه دشمن برای نسل‌های بعدی انقلاب اظهار کرد: اگر می‌خواهیم در برابر دشمن به موفقیت برسیم باید برای مقابله با آن برنامه داشته باشیم زیرا استکبار می‌خواهد از طریق نسل دوم و سوم انقلاب به اهداف خود برسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با تأکید بر بالندگی انقلاب در ۴۰ سال گذشته گفت: دشمن می‌خواهد از هر طریق و برنامه‌ای نگذارد مردم چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن بگیرند و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اذعان به اینکه در جشن‌های انقلابی باید از ظرفیت دانشگاه و دانشجویان به‌درستی استفاده شود تصریح کرد: در سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر، جشن‌های انقلاب اسلامی بر اساس دو محور فرهنگی و تبلیغی سیاست‌گذاری شده و برای انجام این کار و هر چه‌بهتر برگزار شدن این مراسم باید از ظرفیت دانشجویان به‌درستی استفاده شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان لازمه موفقیت جامعه را افتخار به گذشته و امید به آینده دانست و افزود: با رهنمودهای امام راحل (ع) و مقام معظم رهبری، انقلاب در این ۴۰ سال به موفقیت رسیده و به لطف پروردگار در آینده هم این امر محقق خواهد شد به همین دلیل شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افتخار به گذشته و امید به آینده خواهد بود.

اشجری با بیان اینکه هدف اصلی استکبار ناامید کردن مردم نسبت به انقلاب و نظام است خاطرنشان کرد: مردم کشور در این مدت در سخت‌ترین شرایط اقتصادی ازلحاظ معیشتی قرار دارند ولی هیچ‌گاه عهد خود با انقلاب و نظام را فراموش نکرده‌ و این نشان‌دهنده ولایتمداری مردم کشور است.

وی با تأکید بر لزوم توجه مسؤولین در تدوین برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: استکبار می‌خواهد از طریق فضای رسانه‌ای لکه‌ای سیاه در این نظام پیدا و آن را در فضای مجازی بزرگ جلوه دهد ولی به لطف پروردگار تاکنون موفق به انجام این امر نشده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی را برای بیان مطالب جوانان بسیار مؤثر دانست و تصریح کرد: امروزه سخنرانی کردن در جامعه دیگر مؤثر نخواهد بود و اگر می‌خواهیم جامعه‌ای روبه‌پیشرفت داشته باشیم باید به سمتی حرکت کنیم که جوانان بتوانند مطالب و دغدغه‌های خود را بیان کنند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2