لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69775 شناسه خبر: 69775

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

تحریم‌های بیشمار تنها دستاورد برجام برای ملت ایران بود

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره دستاوردهای ایران از قرارداد برجام گفت: دولت می‌خواست به هر طریقی شده این قرارداد را امضا کند به همین دلیل این ‌قرارداد هیچ دستاوردی برای مردم ما نداشته و تنها دستاورد آن تحریم‌ دوباره علیه ملت ایران بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهر با تأکید بر اینکه هشدار مقام معظم رهبری به مسائل مختلف نشان‌دهنده بینش بالای سیاسی ایشان است اظهار کرد: عده‌ای فکر می‌کنند که مقام معظم رهبری مسئله‌ای را اگر بیان می‌کند مربوط به آینده است درحالی‌که این هشدارها برای مسائل و مشکلات حال حاضر جامعه است که باید به آن توجه جدی شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در موردحمایت از تولید ملی گفت:  وقتی رهبر معظم انقلاب در همه سخنرانی‌های خود تأکید بر همت مضاعف برای افزایش تولید ملی دارند نشان‌دهنده نقش مهم این امر در ایجاد اشتغال و پیشرفت جامعه است لذا مسؤولین باید توجه بیشتری به این امر کنند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه لازمه عدم نفوذ دشمن به کشور را بی‌توجهی به اروپا دانست و تصریح کرد: مسؤولین نباید گول لبخند کشورهای اروپایی را بخورند زیرا آن‌ها از هر طریقی می‌خواهند به کشور نفوذ و انقلاب را سرنگون کنند.

طیبی تنها  دستاورد برجام‌ را تحریم دوباره علیه ملت ایران عنوان کرد و افزود: رئیس‌جمهور محترم بارها بعد از برجام گفتند برای کشور اشتغال ایجاد و سفره‌های مردم پررونق می‌شود ولی نه‌تنها این اتفاق نیفتاد بلکه آمریکا ملت ما را بیشتر تحریم کرد.

وی با بیان اینکه دولت به هر طریقی شده سعی در امضا شدن این قرارداد داشت خاطرنشان کرد: یک مسؤول فرانسوی از اینکه  فرانسه از ایران در قرارداد برجام‌ امتیاز بیشتری نگرفته است  ابراز ناراحتی کرد زیرا به گفته این مسؤول ایران فقط سعی در امضا این‌ قرارداد داشته است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه صحبت رئیس‌جمهور درباره کنوانسیون FATF را غیرمنطقی عنوان کرد و بیان کرد: بعد از برجام ما انتظار چنین صحبتی را از رئیس‌جمهور نداشتیم که پشت ‌تریبون بگوید این قرارداد چه خوب باشد چه بد باید امضا شود زیرا اقتصاد ما به این‌ کنوانسیون وابسته است، این‌گونه صحبت‌ها بسیار غیر کارشناسی است.

طیبی با تأکید بر لزوم مشورت دولت با دیگر نهادها برای امضا FATF  گفت: متأسفانه دولت خود را در همه زمینه آگاه‌تر از همه می‌داند و با هیچ نهادی مشورت نمی‌کند لذا اگر می‌خواهیم مردم در آرامش زندگی کنند باید با دیگران مشورت صورت گیرد.

وی  هدف آمریکا از امضا FATF  را تحریم دوباره علیه ملت ایران دانست و اظهار کرد:  مردم ما بعد از برجام فقط تحریم شدن به همین منظور آمریکا سعی دارد ایران این کنوانسیون را امضا تا از این‌ طریق به بهانه‌های مختلف کشور را تحریم کند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه مسؤولین باید در همه عرصه‌ها به صحبت و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشند تصریح کرد: اگر می‌خواهیم جامعه ما روبه‌پیشرفت رفته و از این مشکلات‌ رهایی پیدا کند باید مسؤولین‌ به صحبت‌های مقام  رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشند.

طیبی با اشاره به سفر روز گذشته معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: از مسؤولین وزارت بهداشت و کمیسیون ‌بهداشت مجلس که این سفر را به شهرستان ما داشتند بسیار تشکر کرده و امیدوارم با شناسایی مشکلات شهرستان در حوزه درمان برای حل سریع آن اقدام لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2