لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69739 شناسه خبر: 69739

معاون وزیر بهداشت در گیلان:

معاون وزیر بهداشت از زیرساخت‌های استقرار موفق نظام ارجاع در صومعه‌سرا بازدید کرد

معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان از زیرساخت‌های موفق استقرار نظام ارجاع در شهرستان صومعه‌سرا بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در راستای استقرار موفق نظام ارجاع الکترونیک در گیلان معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان صبح امروز از زیرساخت‌های نظام ارجاع گیلان در شهرستان صومعه‌سرا بازدید کرد.

در فرایند بررسی‌های رئیسی از مرکز درمانی مرجقل مراحل نظام ارجاع از سوی رئیس مرکز درمانی مرجقل تشریح و نقاط قوت و ضعف آن موردبررسی و ارزیابی قرار گرفت.

هدف از حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت بررسی زیرساخت‌ها و توسعه روند ارتباطی بین سطوح یک، دو و سه ارائه خدمت در بدنه بهداشت بود که در راستای سامانه سیب و سامانه مدیریت بیمارستانی اجرایی شده است.

زمان ارائه خدمات سلامت با استقرار نظام ارجاع کاهش پیداکرده و علاوه بر خدمات گسترده‌تر پزشکان خانواده، برای شهروندان نیز پرونده الکترونیک سلامت در سطح بالاتری تشکیل خواهد شد.

بااینکه نظام ارجاع در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به‌صورت ناقص و ناموفق اجرا شد، شهرستان صومعه‌سرا شهرستان توانست نظام ارجاع را در استان گیلان به‌صورت موفق مستقر کند.

به گزارش فارس، رئیسی همچنین یک واحد داروخانه در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان صومعه‌سرا سرا را افتتاح و از کلینیک نیمه ساخت این شهرستان نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2