لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69706 شناسه خبر: 69706

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان:

راه تعالی و پیشرفت کشور از راه انقلابی‌گری می‌گذرد

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان با بیان اینکه راه تعالی و پیشرفت کشور از راه انقلابی‌گری می‌گذرد گفت: قطعاً جوانان انقلابی کشور امروز خود را بیشتر از هر کس دیگری مسؤول می‌دانند که جلوی انحراف از خط امام را بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمدصادق جعفری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه آستانه‌اشرفیه با گرامیداشت فرا‌رسیدن روز دانشجو اظهار کرد: ملاک شناخت ما از تروریسم و غرب یکی است که زیر بار FATF برویم؟!

وی با انتقاد از سکوت برخی خواص و مسؤولان درباره عواقب تصویب FATF و CFT بیان کرد: اگر آقایان خواب‌اند ان‌شاءالله خداوند متعال آنان را از خواب غفلت بیدار کند و اما اگر خود را به خواب‌زده‌اند به فضل الهی امت انقلابی آنان را بیدار خواهند کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان افزود: مجموعه قراردادهایی مانند IPC، FATF، خصوصی‌سازی آموزش‌وپرورش، ارائه مدل‌های برجامیزه شده در حوزه‌های منطقه، موشکی، بانکی و حقوق بشری بسیار خطرناک و آسیب‌زاست و استقلال کشور را به خطر می‌اندازد.

وی با تأکید بر اینکه امروز قطعاً راه تعالی و پیشرفت کشور از راه انقلابی‌گری می‌گذرد بیان کرد: قطعاً جوانان انقلابی کشور امروز خود را بیشتر از هر کس دیگری مسؤول می‌دانند که جلوی انحراف از خط امام را بگیرند.

جعفری با اشاره به هدف اصلی قراردادهای استکباری را تضعیف جمهوری اسلامی است عنوان کرد و گفت: رسیدن غرب به اهداف استعماری خودش در منطقه که قدرت جمهوری اسلامی مانع این امر است و حفظ امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه دو هدف عمده دشمن در تصویب قراردادهای ننگین است.

 دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان تصریح کرد: بنده به‌عنوان یک نماینده از جوانان انقلابی این خاک با اطمینان اعلام می‌کنم که سردمداران این تفکر این آرزو را مثل بوش پدر که چند روز پیش به درک واصل شد به گور خواهند و رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار محو خواهد شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2