لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69639 شناسه خبر: 69639

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه بیان کرد

توجه به اقتصاد مقاومتی تنها راه برون‌رفت کشور از مشکلات اقتصادی

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشور گفت:مردم ما در شرایط مالی خوبی بسر نمی‌برند و مسئولان باید برای حل آن تلاش کنند و تنها راه برای حل این مشکلات توجه به اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حسن حبیبی به مناسبت هفته بسیج در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان آستانه‌اشرفیه تفاوت انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب‌ها را توجه به گروه‌های مردمی‌دانست و اظهار کرد: برای پیروزی در هر انقلاب نقش گروه‌های مردمی بسیار است و اگر به آن توجه نشود آن انقلاب به سرانجام نخواهد رسید‌.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به نقش مهم بسیج در ماندگاری انقلاب گفت: یکی از برنامه‌های انقلاب تثبیت و توجه به بسیج بود زیرا امام راحل(ره) با دوراندیشی می‌دانست اگر به مردم توجه نشود مردم از نظام دل سرد خواهند شد.

وی با اذعان به اینکه اگر یک کشور می‌خواهد پیشرفت کند باید مسئول به توانایی مردم توجه کند تصریح کرد: کشور و مردم ما دارای استعداد و ظرفیت‌های فراوانی است لذا مسئولان باید به آن توجه کنند تا این استعدادها به شکوفایی برسد و کشور روبه‌پیشرفت برود.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال نابودی بسیج است بیان کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی قدرت آمریکا در جوامع بین‌المللی روبه نزول رفت به همین دلیل استکبار از طریق رسانه‌های خود مدام صحبت از نابودی انقلاب و بسیج می‌کند.

حبیبی یکی از اهداف سپاه و بسیج را حفظ انقلاب و دستاوردهای دانست و تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب، کشور در معرض حمله سیاسی قرار گرفت و تنها هدف این حملات دستاورد و زیرساخت‌های انقلاب بود لذا اگر بسیج و سپاه نبود این دستاوردها نابود می‌شد.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران رقیب هیچ شرکت داخلی نیست گفت: هدف بسیج در زمان صلح محرومیت‌زدایی و فراهم آوردن زیرساخت‌ها است لذا یکی از اهداف قرارگاه خاتم‌الانبیا فراهم آوردن زیرساخت در مناطق محروم است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه قرارگاه خاتم‌الانبیا همواره در کنار دولت برای فراهم آوردن زیرساخت‌ها بوده است بیان کرد: یکی از اهداف دشمن نابودی زیرساخت‌های انقلاب بوده و قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه علیرغم اینکه ۳۷هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار است ولی برای حفظ و فراهم آوردن این زیرساخت‌ها در کنار آن‌ها است‌.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2