لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69634 شناسه خبر: 69634

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

تفکر بسیج الگوی مناسب برای آزادی‌خواهان جهان است

امام‌جمعه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه دلیل پیروزی کشورهای منطقه بر استکبار توجه به فرهنگ بسیج بوده است گفت: فرهنگ بسیج فرهنگ فداکاری شجاعت ایمان و ایثار است لذا این فرهنگ می‌تواند الگوی مناسبی برای کشورهای منطقه برای غلبه بر استکبار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهرستان با بیان اینکه بسیج همواره برای انقلاب منشأ خیر و پیروزی بوده است اظهار کرد: بسیج چه در زمان جنگ با حفاظت از خاک ایران و چه در زمان صلح با محرومیت‌زدایی، ایجاد امنیت منشأ خیر برای جامعه و اقشار مختلف کشور بوده که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیج می‌تواند الگویی برای دیگر آزادی خواهان در منطقه باشد گفت: اگر تفکر بسیجی در جهان و منطقه وجود داشته باشد می‌تواند بر هر دشمن و استکباری که غلبه کند لذا یکی از دلایل شکست استکبار در سوریه، عراق، یمن، لبنان و فلسطین توجه به تفکر بسیجی و انقلابی بوده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه لازمه پیشرفت جامعه اسلامی را ایجاد وحدت بین ملت‌های مسلمان دانست و افزود: اگر می‌خواهیم جامعه اسلامی در دنیا پیروز و پیشرفت و بر استکبار غلبه کند باید بین فرقه و ملت‌های مسلمان وحدت و همدلی ایجاد شود در غیر این صورت هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.

طیبی با اذعان به اینکه مطالعه کتاب باعث بلوغ شخصیت انسان می‌شود تصریح کرد: اگر جوانان به فرهنگ کتاب‌خوانی اعتقاد و به سمت آن بروند در بلوغ و تکامل یافتن شخصیت آن‌ها بسیار مؤثر است ولی متأسفانه شاهد پایین بودن سرانه مطالعه در کشور هستیم.

امام‌جمعه شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه امیدواریم طرح توسعه حرم با رویکرد جدید به‌زودی افتتاح شود بیان کرد: اخیراً با تلاش دوستان شرکتی با نام سنگر سازان کوثر افتتاح‌شده که امیدواریم با همدل و وحدت بین مسؤولین و اعضای این شرکت آرزو دیرینه مردم این شهرستان محقق شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2