لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69630 شناسه خبر: 69630

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد

رتبه نخست شهرستان آستانه اشرفیه در جذب اعتبار ورزش

فرماندار شهرستان آستانه ‌اشرفیه با اشاره به تلاش های انجام شده برای ارتقای ورزش در این شهرستان گفت:شهرستان آستانه اشرفیه از ظرفیت مناسبی در حوزه ورزش برخور دار است لذا برای ارتقای ورزش در این شهرستان اعتبار مناسبی جذب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛فرماندار آستانه اشرفیه ظهر امروز در جلسه با  هیئت های ورزشی این شهرستان درسالن اجتماعات فرمانداری این شهر یکی از راه های حل مشکل ورزش در شهرستان را همدلی دانست و اظهار کرد: ورزش شهرستان آستانه اشرفیه دارای مشکلاتی است لذا اگر میخواهیم این مشکلات حل شود با به هم نزدیک و همدل بودن میتوان مشکلات را حل کرد در غیر اینصورت هیچ مشکلی حل نمی شود.

رحیم حیدری گلرودباری با اشاره به ارتقای ورزش در شهرستان آستانه اشرفیه گفت:ما در این شهرستان در حوزه ورزش از ظرفیت های فراوانی برخور داریم وباید از این ظرفیت  بدرستی استفاده کرد به همین منظور با جذب اعتبار مناسب توانستیم به ارتقای ورزش در این شهر کمک کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ورزش میتواند بسیاری از ناهنجاری های جامعه را از بین ببرد افزود:برای حل مشکلات جامعه باید در زمینه ورزش سرمایه گذاری مناسبی انجام شود زیرا هرچه در این زمینه سرمایه گذاری بهتری کنیم نتیجه بهتری خواهیم دید.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه لازمه پیشرفت در ورزش را داشتن برنامه مدوّن دانست و بیان کرد: اگر در هرحوزه ای از جمله ورزش یک برنامه مدوّن داشته  و بدانیم برای اجرا این برنامه به چقدر اعتبار و بودجه نیاز مندیم میتوانیم به خوبی پیشرفت و مشکلات را ازبین بریم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2