لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69627 شناسه خبر: 69627

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهردرمجلس شورا اسلامی مطرح کرد

لزوم اصلاح ساختار آموزش و پرورش در بعد تربیتی و پرورشی

محمدحسین قربانی ببا اشاره بر لزوم اصلاح ساختار آموزش‌وپرورش در بعد تربیتی و آموزشی گفت:اگر می‌خواهیم جامعه‌ای پویا، آینده‌نگر و بانشاط داشته باشیم باید ساختار آموزش پرورش در بعد تربیتی، پرورشی، سلامت و آموزشی اصلاح شود.

.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛محمدحسین قربانی ظهر امروزدر مراسم افتتاحیه استانی پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در دبستان دخترانه شاهد پرندآور این شهرستان با تاکید بر افزایش امکانات ورزشی اظهار کرد: برای پیشرفت دانش‌آموز باید برای او انگیزه ایجاد کرد و یکی از راه‌های ایجاد انگیزه در بین دانش‌آموزان ورزش کردن است لذا هرچه ما بتوانیم از امکانات ورزشی را بیشتر کنیم نتایج خیلی خوبی می‌گیریم.

وی با اذعان به لزوم اصلاح ساختار آموزش‌وپرورش در بعد تربیتی و آموزشی گفت: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای پویا، آینده‌نگر و بانشاط داشته باشیم باید ساختار آموزش پرورش در بعد تربیتی، پرورشی، سلامت و آموزشی اصلاح شود.

نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه وبندر کیاشهر در مجلس شورا اسلامی لازمه توسعه یک کشور را نگاه ویژه به آموزش‌وپرورش دانست و افزود: اگر می‌خواهیم کشوری توسعه‌یافته داشته باشیم باید به آموزش‌وپرورش و دانشگاه نگاه جدی داشته باشیم زیرا کودکان و جوانان ما در این دو نهاد برای آینده آماده می‌شوند.

محمد حسین قربانی تاکیدبه اینکه اگر می‌خواهیم ورزش و تربیت‌بدنی در مدارس پیشرفت کند باید از کارشناسان این حوزه استفاده کنیم تصریح کرد: از ظرفیت کارشناسان در بخش ورزش و جوانان به‌درستی استفاده نمی‌شود و اگر حتی مدیران مدارس ما از این سرمایه‌ها به‌درستی استفاده کنند باعث شکوفایی فکر و انگیزه دانش‌آموز شوند.

وی با اشاره به افزایش بودجه آموزش‌وپرورش در سال ۹۸ گفت: مقام معظم رهبری فرمودند هرچه در حوزه آموزش‌وپرورش بیشتر هزینه کنیم در واقع همان مقدار سرمایه‌گذاری برای آینده کشور کرده‌ایم به همین دلیل مجلس با رایزنی سعی در افزایش بودجه سال ۹۸ بودجه به چیزی حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان دارد.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2