لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69612 شناسه خبر: 69612

تساوی خانگی سفیدرود

نوار پیروزی‌های سفیدرود درخانه قطع شد

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه بعد از دو هفته پیروزی پیاپی با نتیجه مساوی صفر_صفر در خانه خود متوقف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ دو تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه و شهروند گلوگاه از هفته سوم مسابقات لیگ دسته دو کشور ساعت ۱۶ روز پنجشنبه به مصاف هم رفتند.

شاگردان جواد پورصالح که در دو دیدار اول خود تیم‌های عقاب لنگرود امید مرزن‌آباد را با شکست بدرقه کرده بودند به امید پیروزی در این بازی خانگی به مصاف شهروند گلوگاه رفتند ولی با نتیجه مساوی به کار خود خاتمه دادند.

دیدار دوتیم که انتظار می‌رفت بازی جذاب و پرهیجان باشد برخلاف پیش‌بینی‌ها علیرغم موقعیت گل‌هایی تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه داشت با بی‌دقتی بازیکنان این تیم به گل تبدیل نشد تا این دیدار با نتیجه مساوی به پایان برسد.

در دیگر دیدارهای این گروه تیم حسین زاده آمل با چهار گل تیم عقاب لنگرود را در هم کوبید و دیدار دوتیم شهرداری صبا شهر تهران و امید مرزن‌آباد با نتیجه سه بر دو به سود صبا شهر تهران خاتمه یافت.

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در حساس‌ترین دیدار خود در هفته چهارم این رقابت‌ها به مصاف تیم دوم جدول گروه یک، حسین زاده آمل می‌رود.

این رقابت‌ها در شش گروه شش تیمی و یک گروه هفت تیمی دنبال می‌شود که تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تفاضل بهتر نسبت به تیم حسین زاده آمل در رده اول گروه خود قرار دارد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2