لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69607 شناسه خبر: 69607

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه بیان کرد

اقدام ارزشمند قوه قضاییه در برخورد مفسدین اقتصادی و سلطان سکه

اقدام ارزشمند قوه قضاییه در برخورد مفسدین اقتصادی و سلطان سکه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهر با بیان اینکه امروز شاهد انواع توطئه‌های استکبار علیه مسلمانان در دنیا هستیم اظهار کرد: آل سعود با کمک استکبار انواع جنایات را در منطقه انجام می‌دهند تا وحدت میان مسلمانان را از بین ببرد ولی تاکنون موفق نبوده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا برای ابقای بن سلمان ولیعهد عربستان دست به هر کاری میزند گفت: آل سعود عامل همه فتنه‌ها در منطقه است و جنایت و نسل‌کشی در یمن راه انداخته ولی آمریکا برای به خطر نیفتادن منافع خود از ولیعهد سعودی حمایت همه‌جانبه می‌کند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه هفته وحدت را فرصتی مناسب برای مبارزه با توطئه استکبار دانست و تصریح کرد: دشمن سعی دارد با انواع جنایات و توطئه در منطقه و یمن وحدت میان مسلمین‌ را از بین برده تا به هدف خود برسد ولی مسلمانان با حفظ وحدت خود اجازه چنین کاری را به دشمن نخواهند داد.

طیبی با اذعان به اینکه تلاش آمریکا برای معامله قرن در فلسطین نشانه به انزوا رفتن رژیم صهیونیستی است بیان کرد: رژیم صهیونیستی برای شکست مقاومت حماس دست به هر جنایتی که در غزه می‌توانست زد ولی نتوانست موفقیتی حاصل کند و در آستانه شکست است به همین دلیل امریکا سعی دارد با معامله قرن جلوی این شکست را بگیرد.

وی‌ با اشاره به اینکه استعفا در کابینه رژیم صهیونیستی نشانه به انزوا رفتن این رژیم است بیان کرد: پاسخ حماس در قبال حملات رژیم صهیونیستی بسیار کوبنده بود زیرا بعدازاین حملات اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی نمایان و سران آن مجبور به قبول آتش‌بس شدند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه دشمن با اعمال تحریم درصدد ایجاد تفرقه در بین مردم است گفت: بحمدالله با رهنمودهای رهبر انقلاب و پیگیری مسؤولین شاهد ثبات در بازار و کاهش نرخ ارز هستیم‌ و با ادامه این روند دشمن به هدف خود برای ایجاد نفاق در کشور نمی‌رسد.

طیبی اقدام دستگاه قضایی در قبال مفسدین اقتصادی را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: مفسدین اقتصادی نباید این تصور را داشته باشند که هر کاری کنند هیچ برخوردی با آن‌ها صورت نمی‌گیرد زیرا هرکس بخواهد آرامش مردم را سلب و در بازار اختلال ایجاد کند قطعاً قوه قضاییه با او برخورد می‌کند

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2