لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69574 شناسه خبر: 69574

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه:

۱۳ آبان عزت را به ملت ایران برگردانند

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به حضور همیشه مردم در عرصه‌های مختلف در کشور گفت: ۱۳ آبان عزت را به ملت ایران برگردانند.

سرهنگ حسن حبیبی در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان در گفت‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ با اشاره به اینکه ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب همواره تقابل حق علیه باطل بوده است اظهار کرد: یکی از اهداف آمریکا بعد از انقلاب جاسوسی از ایران در لانه جاسوسی بود که با تسخیر این لانه فساد آمریکا به این هدف خود نرسید.

 با تأکید بر فتنه‌جویی آمریکا در طول تاریخ علیه ملت ایران افزود: آمریکا در زمان شاه در این کشور از منافع زیادی برخوردار بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با فتنه‌جویی هر کاری کرد منافع خود را به دست بیاورد موفق نبود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به تأثیر تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در خاورمیانه گفت: این عمل فقط یک حادثه سیاسی نبود بلکه آغازگر یک تحول عمیق در سطح جهان و خاورمیانه بود که ماهیت آمریکا را برملا کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه ۱۳ آبان عزت را به ملت ایران برگردانند بیان کرد: آمریکا با راهبردهای خود تبدیل به یک استکبار شده بود که حادثه ۱۳ آبان فرصتی مناسب برای یادآوری استکبارستیزی و برگشتن عزت به ملتی است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2