لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69572 شناسه خبر: 69572

فرماندار آستانه‌اشرفیه:

آمریکا تمام تحریم‌های خود را در مردادماه انجام داده است

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: آمریکا تمام تحریم‌های خود را در مردادماه انجام داده است.

رحیم حیدری گلرودباری در گفت‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در حاشیه راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه لانه جاسوسی هدفش از بین بردن نظام انقلاب بود اظهار کرد: سفارت‌خانه آمریکا درواقع یک لانه جاسوسی برای فتنه‌انگیزی و نابودی انقلاب بود که با بینش و بصیرت مردم، آمریکا‌ دررسیدن به این هدف نیز موفق نبود.

وی با تأکید بر اینکه هدف آمریکا از تحریم در روز ۱۳ آبان نا امید کردن ملت ایران است گفت: آمریکا تمام تحریم‌های خود را در مردادماه انجام داده است و با این جنگ‌ روانی می‌خواهد مردم ما را نسبت به انقلاب و مسئولین بدبین کند.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به با بصیرتی مردم ایران افزود: هر جا که به حضور مردم نیاز بود چه در زمان جنگ تحمیلی و چه در وضعیت اقتصادی جامعه، مردم همیشه با قدرت درصحنه حاضرشده و نشان دادند که پای انقلاب خود هستند.

حیدری با اشاره به اینکه باراهنمایی‌های مقام معظم رهبری قطعاً از این وضعیت خارج می‌شویم بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران در وضعیت حساسی قرار دارد و قطعاً باراهنمایی‌های مقام معظم رهبری و کمک‌های دولت، ایران از این پیچ خطرناک عبور می‌کند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2