لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69559 شناسه خبر: 69559

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

یکی از ویژگی‌های آمریکا پایبند نبودن به قراردادهای خود است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره خروج آمریکا از برجام گفت: آمریکا از قدیم به هر قرارداد خود بی‌تفاوت بوده و آن را زیر پا می‌گذاشت که نمونه بارز این کار خروج از برجام به بهانه‌های مختلف بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان در صحن حرم مطهر سید جلال‌الدین اشرف با بیان اینکه ویژگی استکبار جهانی ظلم و جنایت است اظهار کرد: وظیفه هر مؤمن دفاع از حقوق ظالم و مقابله با ظلم و استکبار است که مردم ما با بینش بالای خود به‌خوبی در برابر ظلم آمریکا ایستاده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه سکوت در برابر ظلم یک خیانت است گفت: هرکسی ظلمی را می‌بیند باید با سران ظلم و استکبار مقابله کند زیرا سکوت در برابر ظلم مانند خود ظلم کردن است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به پایبند نبودن آمریکا پای قراردادهای خود افزود: یکی از خصوصیات آمریکا از گذشته پایند نبودن به قراردادهای خود بود که بارها ازجمله برجام این موضوع ثابت شد به همین دلیل مذاکره کردن با آمریکا یک کار غلط و اشتباه است.

وی با اشاره به اینکه در هرجایی که ظلم است صهیونیست و آمریکا در آنجا نقش دارند بیان کرد: آمریکا و استکبار دشمن دائم جمهوری اسلامی است و ما باید به آن‌ها همیشه به چشم یک دشمن نگاه کنیم زیرا آن‌ها نسبت به انسان بی‌تفاوت و برای منافع خود هر کاری می‌کنند.

طیبی با تأکید بر دست‌نشانده بودن عربستان گفت: آمریکا وقتی دید نمی‌تواند از هیچ طریقی به ایران نفوذ کند به عربستان کمک مالی کرد و با ساخت گروه‌های تکفیری وهابی سعی داشت تا از این ‌طریق بر ملت ایران نفوذ کند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2