لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69551 شناسه خبر: 69551

بارش های پراکنده در گیلان تا فردا ادامه دارد

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بارش های پراکنده و خفیف باران تا فردا (یکشنبه) در استان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مازیار غلامی اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار هوای به نسبت سرد و ناپایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۲۴ ساعت آینده، بارش پراکنده و خفیف مورد انتظار است.

وی بیان کرد: شایان ذکر است از عصر دوشنبه آینده با نفوذ سامانه بارشی جدید، شرایط برای افزایش ابر، بارندگی و وزش باد (گاهی شدید) و کاهش دما تا پایان هفته فراهم می شود.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارش پراکنده و وزش باد، گاهی کاهش ابر عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، احتمال بارش پراکنده، بتدریج کاهش ابر پیش بینی کرد.

وی بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با نزدیک به ۲۴ میلیمتر مربوط به تالش و پس از آن بندرانزلی با ۲۰٫۸ میلیمتر ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را با ۱۷ درجه مربوط به کیاشهر، لاهیجان، رودسر و منجیل و کمینه دمای فردا را با چهار درجه مربوط به جیرنده و دیلمان عنوان کرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2